Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

wg statów systemu od 16 do dziś 21

BL w Y ze 109 mln do 76 mln

site w Y 67,9 do 59,2

czy wprowadzenie limitów na BL i zerowanie punktów ma sens - tak ma pod warunkiem ze prezentowane wyniki w Y były by stałe a nei skokowe co kilka miesięcy , przy skokach co kilka miesięcy z systemu z dnia na dzień wyparuje 30% punktów (obliczam to tylko na podstawie spadków BL w Y, nie mam dostepu do tego ile stron spadło w ciągu tych kilku dni poniżej tej granicy określonej w zmianach) i stron gdyż one będą miały 0 pkt

ja juz proponowałem zwiększenie pkt dla stron mających więcej BL, propozycja upadła, a znając życie zmiany zostaną wprowadzone, nic trzeba czekać i patrzeć co się będzie działo

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w ciągu 1 nocy wyparowało mi 50% linków, 3/4 serwisow ma teraz BL poniżej wymaganej liczby a było grubo grubo powyżej... Jeśli "sankcje" wejdą w życie pozostanie tylko przeniesienie się gdzieś indziej. Będzie to największa porażka tego systemu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "sankcje" wejdą w życie pozostanie tylko przeniesienie się gdzieś indziej. Będzie to największa porażka tego systemu.

humor sie ciebie trzyma gdzie chesz się przenieśc do seopartnera ?, <_<

Dzisiaj Y wywinelo taki numer (pewnie nie tylko mi i jutro bedzie to widac na wykresach) ze jestem tez za przesunieciem ciecia o miesiac (samo ciecie jest dobrym pomyslem). Od jakiegos czasu przeorganizowalem sie by przygotowac sie na ciecia ale zamiast rosnac mi Bl to spadly jeszcze o 2/3 ;]

Administracja musi się przychylić do tego i temu podobnych postów, o jeden miesiac wydłużamy okreś podniesienia minimalnej wymaganej ilośc BL tj 500

z kalendarza nadchodzących zmian:

- 1 czerwiec 2010 - ograniczenie subdomen do liczby 20 dla domeny głównej

- 1 lipiec - usuwanie domen .TK z systemu

- 15 lipiec 2010 - zerowanie pkt dla domen z mniejsze jak 500 BL

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann,

bardzo mądra decyzja. Choć linkuję swoje strony od długiego czasu, jest faktycznie tak jak ludzie piszą - mimo ostrego linkowania BL w Yahoo spada <_<

Nie wiem, czy Ty masz udziały w Yahoo, czy Yahoo czyta ten wątek :)

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku nie jednokrotnie jest to napisane.

właśnie w tym problem, bo to chyba tak nie powinno być prawda ? temat zresztą już był poruszany, wątek to poletko do dyskusji, a nie żyjący aneks regulaminu czy jakiś zasad działania systemu i narządzi z nim związanych. Poza tym, jak ktoś dziś dołączy to ma się pytać po raz kolejny o coś czy czesać te 666 stron aby znaleźć odpowiedź ? Chyba prościej będzie jeśli ważne info będą w takim miejscu w jakim powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tym problem, bo to chyba tak nie powinno być prawda ?

nie wiem czemu do mnie masz takie pytania i problemy. to nie mój ogródek.

Zadałeś pytanie ?? Dostałeś odpowiedź. :) Jakie pytanie tak odpowiedz.

Na drugi raz pisz od razu o co ci chodzi ;) a nie zaczynasz stosować przepychanki.

Masz jakieś sugestie, pytania, to pisz do suportu tam najszybciej i najtrafniejsza dostaniesz odpowiedź.

Chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny numer strony ;)

pytanie mam, gdzie zostało napisane, że jak się kupuje 1 kredyt z dodawaniem do webmini to dodawane jest jeno losowe 400 wpisów- bo to słabe lekko, no ale skoro gdzieś do jednak jest napisane, to chętnie się z tym zapoznam.

jak sie nie podobaja zasady @Xann'a to mozesz skorzystac z moich uslug :) ja dodaje nawet do 2000 web mini

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zaczynasz stosować przepychanki.
o matko ... :)

nie wiem po co to w ogóle napisałem, teraz czuję się wywołany do tablicy i będę miał pół dnia spierniczone, ech ..

a to tylko miał być głos, aby zwrócono uwagę, że pewne informacje powinny być przypięte na tablicy, a nie pomieszane z pomyjami jakie tutaj czasami można przeczytać. Niby sobie ułatwiamy pracę na każdym kroku, wiele spraw robią za nas automaty, a pewne rzeczy, za które de facto się płaci, są dostępne właśnie w taki sposób jaki podałeś.

Oczywiście nie mam nic do ciebie, jesteś dla mnie takim samym pamperkiem jakim ja jestem dla ciebie - cheers ;)

mozesz skorzystac z moich uslug

dzięki, zerknę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności