Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak tylko jak ma cache to bardzo prawdopodobne jest że ma i zaindeksowane linki. Albo znowu coś nowego wykombinowali albo te ich ostatnie zmiany nie działają jak powinny i są błędy w google.

ps. yeden podlinkowanie podstron jest jak najbardziej trafionym i za...stym pomysłem też już o tym pisałem jednak jest związanych z tym kilka problemów.

1 trzeba by wydzielić jakąś pule pkt na podlinowanie i to pewnie nie małą

2. Obciążenie serwera wzrasta masakrycznie.

Jak by xannowi się te dwa problemy udało rozwiązać rozwiązać to jakość systemu wzrosła by niepomiernie i faktycznie wtedy nie trzeba było by sprawdzać ani bl ani site w google i yahoo.

Wystarczyło by tylko sprawdzić czy strona ma pr, czy jest zaindeksowana (czy nie ma bana) oraz na jakiej domenie stoi czy głównej czy subdomenie.

Minusem podlinkowań jednak było by właśnie to że na 99% nie dało by się ich puścić pełną parą a ludzie by szli na łatwiznę i wogle by przestali linkowac własne serwisy. Może by to wprowadzić dla kont pro lub jako w ogóle oddzielnie płatna opcja wtedy każdy sam by zdecydował czy chce płacić kasę za to podlinkowanie czy bardziej mu sie opłaci linkowanie samemu swoich zapleczówek.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakiś kolejny/inny *bot uruchamia ten cache po jakimś czasie ... bynajmniej częściej spotykam strony w indeksie nie mające cache ;)

E!# choć znajdują się w cache ale nie ma linka przy zapytaniu .

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prywatny blog od wprowadzenia ostatnich zmian w google nie ma zaindeksowanych nowych podstron ale za to posiada cache dla nich w google hehe..

Taki stan zauważyłem już jakieś 6 mc temu. Nie wiem,ale wydaje mi się ze google zaczyna dzielić się na sekcje.

Każda odpowiedzialna za co innego przy tym już wzajemnie się nie wspierają wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zainstalować e-weblinka na forum opartym na MyBB. Dodałem taki kod:

ob_start();
include_once('./9417eb2d592a8e81960fe69697af912c.php');
$php = ob_get_contents();
ob_end_clean();

Bo każdy inny powodował wyświetlanie błędów. Dałem także do szablonu {$php}, a przy próbie autoryzacji w panelu e-weblinka wywala:

Odrzucenie autoryzacji: Błędna instalacja

Na podanej stronie nie wykryto poprawnie zainstalowanego skryptu wyświetlającego linki z systemu. Radzimy jeszcze raz sprawdzić, czy został poprawnie zainstalowy skrypt systemu, czy został utworzony odpowiedni folder z prawami do zapisu. Czasem może być to błachy problem jak np. przekroczony limit powierzchni dyskowej na serwerze, a czasem może to być zablokowanie połączeń wychodzących z Twojego serwera. W razie dalszych problemów z autoryzacją zapraszamy na nasze forum.

Co zrobiłem nie tak?

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kolejne konkretne ciecie BL. imho system umrze przy planowanym progru 500 BL. i nie dlatego ze ich nie ma a dlatego ze yahoo ich nie pokaze....

btw. jaka jest teraz cena 100 k? bo chyba mocno poszla w gore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chodzi o rzeczywiste podlinkowanie, więc lepiej dać 10% punktów ....

Też myślę ze każdy "gracz" powinnien tak zrobić

Najprosciej zrobic bank punktow :-)

Mamy "bank" punktów, każdy użytkownik ma możliwosć przeznaczenia określonej ilośc pkt , pozostałe są nietkniete w magazynie, ale śmiało moż na je przeznaczyc na podlinkowanie własnego zaplecza

Już kiedyś proponowałem wykorzystanie wszystkich "luźnych" punktów na dopalanie, ale Xann to zbył milczeniem.

Każdy odpowiada sam za swoje luźne punkty, system nie będzie decydował za użytkownika, nie widzie przeciwskazań zeby każdy użytkownik posiadający wolne punkty przeznaczył je na dopalanie własnego zaplecza

btw. jaka jest teraz cena 100 k? bo chyba mocno poszla w gore?

powyżej 300 za 100k ale główna fala wzrostu nadciąga, po odłaczeniu nadwyżki subdomen wyparuje 10 mil pkt

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 melonow to nie tak wiele , spory wzrost stron w systemie byl po informacji ze nie bedzie del dla stron poniżej 500 BL

-czy to jakas aktualizacja PR czy te nowe tak pobudziły statystyki ?

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś proponowałem wykorzystanie wszystkich "luźnych" punktów na dopalanie, ale Xann to zbył milczeniem.

Każdy odpowiada sam za swoje luźne punkty, system nie będzie decydował za użytkownika, nie widzie przeciwskazań zeby każdy użytkownik posiadający wolne punkty przeznaczył je na dopalanie własnego zaplecza

To jest dyskusja, a tu okazuje się, że już zdecydowałeś. Przecież to mogłoby się dziać z automatu. Nie widzę problemu. Minus, na który zwrócił uwagę Gielo ja też dostrzegłem. Może brakować podlinkowania z zewnątrz systemu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dyskusja, a tu okazuje się, że już zdecydowałeś. Przecież to mogłoby się dziać z automatu. Nie widzę problemu. Minus, na który zwrócił uwagę Gielo ja też dostrzegłem. Może brakować podlinkowania z zewnątrz systemu.

jezeli teraz i tak mamy sytuacje ze ludzie nie linkowali, a linkowac beda tylko do poprzeczki, to z zewnatrz i tak by nie mieli zamiaru

natomiast sama poprzeczka i tak daje mozliwosci naduzyc, autolinkowanie nie daloby takiej mozliwosci.

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prywatny blog od wprowadzenia ostatnich zmian w google nie ma zaindeksowanych nowych podstron ale za to posiada cache dla nich

...

Na innych stronach mam to samo. Coś mi się wydaje, że obecnie to zliczanie jakichkolwiek zaindeksowanych site jest porażką.

Ja natomiast zaważyłem coś takiego (przykład jednej strony włączonej do weba):

polecenie "site:strona.pl" zwraca 150 wyników

natomiast polecenie site:strona.pl +jakaś fraza" zwraca 7,430 wyników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności