Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzanie BL w przeciwieństwie do site odbywa się znacznie rzadziej tzn raz w tygodniu.

Z tymi BL jeżeli ktoś bedzie cyrklował na 500 BL to faktycznie moze miec w przyszłości problemy przy "czkawce", nie mniej jednak nam bardziej zależy na zadbanym zapleczu.

Mamy różne systemy od takich co dajemy im samą domenę a system stawia i obrabia strone, linkuje za nas wszystko, my tylko sprzedajemy pkt i liczymy kasiorkę, są tez takie systemy gdzie wkładamy stronę a system juz sam dba o to zeby była podlinkowana, e-weblink.com nie należy do tych grup tutaj mamy najgorzej sami musimy zadbać o swoje strony bo nikt za nas tego nie zrobi, i pewnie dlatego punkty są najdroższe

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann: miałem na mysli swoje serwisy - nawet te które miały po kilkanascie tys BLek (i na pewno mają nadal) obecnie mają ledwie 200-300 ...

czkeam az sie Y! pozbiera :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-weblink.com nie należy do tych grup tutaj mamy najgorzej sami musimy zadbać o swoje strony bo nikt za nas tego nie zrobi

Pytanie było retoryczne, sam napisałeś, że koszt są najwyższe.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie własna praca nic nie kosztuje? Bo napisałeś, że w e-weblinku sami musimy zadbać o swoje strony, inaczej mówiąc pracować. Więc kto tu zmyśla? :)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie dlatego punkty są najdroższe

to według ciebie dobrze?

klienci wybiorą to co tanie i dobre

a nie to co najdroższe i o połowę gorsze od tego taniego

e-weblink to taki system gdzie nawet na frazę "analfabeta" by się nie wypozycjonowało strony za 300 zł, trzeba by zmienić frazę na prostszą "an alpha beta"

xann już zauważył że pozycjonerzy nie korzystają z e-weblinka

i pozostali tylko sprzedawcy punktów wciskający je nieświadomym klientom jako najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego punkty są najdroższe

Pawlowski, to są punkty markowe, dlatego cena jest wysoka. :)

Jestem (zapewne nie tylko ja) pod wrażeniem Twojego czytania

Ty być wielka człowieka, ty wiedzieć co myśleć inni ludzie :)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że cenę reguluje rynek. Popyt i podaż. System powstał pod linkowanie więc skupmy się na tym aby nasze zaplecze było wysokiej jakości, cena się sama ukształtuje według zapotrzebowania i ilości pkt na rynku.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że cenę reguluje rynek. Popyt i podaż.
;)

Zaskoczyłeś mnie kompletnie, to rynek w seo ma wpływ na ceny?

A nie właściciel SWLA?

Będę musiał przewartościować swoje oceny :aniolek:

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdansenator, akurat w tym przypadku gielo ma racje, jest to stara zasada mikroekonomii :aniolek:

Właściciel systemu może jedynie częściowo wpływać na cenę ;) Chociaż ja bym tak cen nie porównywał z uwagi przede wszystkim na różne koszty utrzymania zaplecza w różnych systemach ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś aluzji, może była zbyt zawiła.

Myślałem , że tego

Już pisałem że cenę reguluje rynek. Popyt i podaż.
nie trzeba już nikomu tłumaczyć.

Jeżeli już, to jest to to makroekonomia, koszty utrzymania zaplecza w systemach są rzeczywiście bardzo różne. Powoływanie więc się na wysoką cenę punktów w systemie świadczącą o jego wartości jest trochę dziwne a może nawet bardzo dziwne. No ale markowe rzeczy podobno są drogie same z siebie.

Wiem, że żartujesz w niektórych sprawach. :aniolek:

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popyt i podaż - jasne. Nakręcamy popyt, ograniczamy podaż (zniknie ponoć 10 mln punktów), więc cena równowagi wzrośnie.

Jest jeszcze jedna zasada, którą sformułował bodajże Kopernik. Gorszy pieniądz wypiera lepszy. Gorsze zaplecze wypiera lepsze. Tu nie zadziałają niestety mechanizmy rynkowe, tylko restrykcje za wprowadzanie fałszywych pieniędzy na rynek (kiepskiego zaplecza).

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego przegapiliśmy urodzinki e-weblinka :aniolek: 16 maja miną trzeci rok istnienia systemu,

Gratuluje bo jest czego ;) e-weblink jest faktycznie i profesjonalnym narzędziem a co ważniejsze jego używanie przynosi efekty.

Przy okazji się zapytam ile razy można stronę skatalogować adderkiem webmini i ile razy można ją z artykułować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności