Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Powoływanie więc się na wysoką cenę punktów w systemie świadczącą o jego wartości jest trochę dziwne a może nawet bardzo dziwne.

No ale markowe rzeczy podobno są drogie same z siebie.

to jast jak z parowkami, sa po 20 zl za kg, a sa i z lidla po 3,69 pln za kg, tylko czy ktos lubi wpiedzielac parowki z psa? (zmielonego z buda?)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ponawiam swoje pytanie - po jakim czasie średnio miniacz dodany do systemu powinien być zaindeksowany?

Czy jest może jakiś wewnętrzny system pingowania nowo dodanych domen?

Powinien - co przez to rozumiesz :aniolek:?

Podlinkowałeś? Jak podlinkujesz dobrze miniacza to na drugi dzień potrafi być w indeksie.

Istnieje kilka systemów pingowania dostępnych w dziale narzędzia.

Troche więcej własnej inwencji.

P.S.

A Ty Xann z handlarzami walczysz ;)

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie kompletnie, to rynek w seo ma wpływ na ceny?

A nie właściciel SWLA?

Będę musiał przewartościować swoje oceny :aniolek:

Zgdonie z tym co napisałeś, od dziś ustalamy ceny na poziomie 600 zł za 100k

Przy okazji się zapytam ile razy można stronę skatalogować adderkiem webmini i ile razy można ją z artykułować ?

Jeżeli chodzi o katalogowanie adderkiem to jest ograniczenie tzn 1 kredyt daje 400 losowo wybranych webmini z puli 6000 ale jeżeli chodzi o preclowanie to tutaj nie ma zadnych ograniczeń

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jast jak z parowkami, sa po 20 zl za kg, a sa i z lidla po 3,69 pln za kg, tylko czy ktos lubi wpiedzielac parowki z psa? (zmielonego z buda?)

ja korzystajac z eweba i (ekhmm konkurencji żeby nie było że jestem klonem bogdana albo pawloskiego) czuje się jakbym płacic 20 pln za kilo parówek z psa ,a ten rzekomy gó*****y tani lidl bardzo mi smakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde konto standard mozna zamienić na PRO, w chwili obecnej moga być problemy z płatnościmi bo moduł płatności jest obecnie modernizowany, kwestia paru godzin

....,a ten rzekomy gó*****y tani lidl bardzo mi smakuje :)

no wiesz, ludzie lubią naprawdę różne rzeczy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann,

pytanko - jak sprawdzasz BLe w ewebie?

Do tej pory nie przejmowałem się linkami w Yahoo, bo w ogóle Yahoo mnie mało interesowało. Ale teraz pod wpływem zmian w ewebie postanowiłem się przyjrzeć problemowi BLi.

Bo widzisz - jest tak, że wiele z moich serwisów jest dosyć mocno podlinkowanych, ale nie tylko na stronę główną ale i na podstrony. W zasadzie tylko 10% linków prowadzi do strony głównej.

Ale - z tego co widzę, to to, co zwraca eweb to są BLe odnoszące się tylko do strony głównej z pominięciem BLi do podstron - czy może się mylę ;) ?

Jeżeli tak, to mnie wyprostuj.

EDIT:

wtedy to w zasadzie kładzie argumenty idei 500 BLek...

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koncepcja 500 BLi nie trzyma się kupy - bo normalne serwisy mają naturalne BLki po podstronach, które nie będą brane pod uwagę. Te serwisy (czyli normalne, porządne serwisy ) w większości polecą z systemu. Mam wiele serwisów które mają znacznie więcej BLek jak 500 (nawet kilka tysięcy), tyle że na podstrony - bo to jest np. forum tematyczne (o oglądalności 1500 osób/dziennie) i ludzie naturalnie linkują posty. Ale BLi do strony głównej mam tylko 200. Zatem algorytm oparty o sprawdzanie 500 BLi na stronie głównej będzie zupełnie niemiarodajny. Takie ograniczenie zatem wcale nie podniesie jakości SWLa a wręcz go osłabi.

Xann i piszę to z troską, a nie dlatego, że np. boję się, dużo moich domen wyleci. Ja już się przestawiłem i linkuję tylko stronę główną dla serwisów - ale to moim zdaniem jest błąd - serwis głęboko podlinkowany ma większą moc jak podlinkowany tylko na stronę główną. A do tego to doprowadzi.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koncepcja 500 BLi nie trzyma się kupy - bo normalne serwisy mają naturalne BLki po podstronach, które nie będą brane pod uwagę.

Trzyma się kupy, w systemie mamy całe grono domen z "odzysku" gdzie BL prowadzą do podstron ktorych juz fizycznie nie ma i co w takim wypadku ?

Dlatego liczymy do strony głownej która zawsze jest

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności