Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego nie wybierzesz metody mniej ułomnej jak autolinkowanie stron za część zdobytych punktów? Masz 100% pewniaka + nadal dobre domeny w systemie.

A co z webMini - czy ludzie linkują stronę główną, czy swoje wpisy na podstronach? Wtedy one też nie mają szans.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To dlaczego nie wybierzesz metody mniej ułomnej jak autolinkowanie stron za część zdobytych punktów?

to także nie jest rozwiązanie, bo każdy powinien mieć możliwość pełnego wykorzystania własnych punktów w taki sposób, w jaki chce lub potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie wybierzesz metody mniej ułomnej jak autolinkowanie stron za część zdobytych punktów? Masz 100% pewniaka + nadal dobre domeny w systemie.

A co z webMini - czy ludzie linkują stronę główną, czy swoje wpisy na podstronach? Wtedy one też nie mają szans.

Oczywiście linkują podstrony, Xann gdzieś tam pisał, że WebMini można postawić i o nim zapomnieć bo użytkownicy będą je linkować. To pytanie jak ma taki WebMini zdobyć BL skoro są linkowane podstrony a ich system nie zlicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w systemie mamy całe grono domen z "odzysku" gdzie BL prowadzą do podstron ktorych juz fizycznie nie ma i co w takim wypadku ?

Dlatego liczymy do strony głownej która zawsze jest

ErrorDocument 404 https://www.domena.pl

i t w takim wypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiście linkują podstrony, Xann gdzieś tam pisał, że WebMini można postawić i o nim zapomnieć bo użytkownicy będą je linkować. To pytanie jak ma taki WebMini zdobyć BL skoro są linkowane podstrony a ich system nie zlicza?

Xann ewoluuje razem z systemem, a może system z nim... Więc teraz jak chcesz z takiego miniacza coś mieć, to zapomij o tym zapominaniu i zacznij go po prostu linkować :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie wybierzesz metody mniej ułomnej jak autolinkowanie stron za część zdobytych punktów?

wcześniej już odpowiedziałem:

Mamy różne systemy od takich co dajemy im samą domenę a system stawia i obrabia strone, linkuje za nas wszystko, my tylko sprzedajemy pkt i liczymy kasiorkę, są tez takie systemy gdzie wkładamy stronę a system juz sam dba o to zeby była podlinkowana, e-weblink.com nie należy do tych grup tutaj mamy najgorzej sami musimy zadbać o swoje strony bo nikt za nas tego nie zrobi, i pewnie dlatego punkty są najdroższe

ale też dopowiem

Bo nie chemy przeznaczać pkt na domeny ktore mają bana lub ktorych właściel nie zamierza przedłużyć.

W głownej mierze interesują nas bardziej strony na ktorych własciel zarabia bez podłaczenia SWL niż strony robione pod SWL

Wymóg posiadania 500BL dla adresu jest lekko śmieszny i jak wpsomniałem bedzie on z czasem rusł, sugeruje tu posłuchać Yedena ktory mówi żeby 10% swoich pkt przeznaczyc na ciągłe linkowanie swojego zaplecza

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

Zobacz Xann na jedną z moich domen - to nie zaplecze - a strona dla ludzi. Z tego powodu nie boję się podać jej adresu tu, na forum. Bardzo stara domena, PR3. Nie nadaje się do e-weba:

https://www.koga.net.pl

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co katalogować? Przecież strony mają być robione dla ludzi a nie pod SWL :)

Już odpuszczam. Prośba tylko, abyś przeliczył ponownie w systemie takie przypadki i zrobił bilans na liczbach i na tej podstawie podtrzymał lub zmienił decyzję. Pozdrawiam

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się kataloguje strony może po to zeby ktoś ją znalazł ?

Raczej po to aby ją pozycjonować. Xann czy jak uważasz, że strony w linkorze były katalogowane ? Jedynym katalogiem był dmoz i masa jego kopii. Później zaczął się wysyp qlwebów.

Wtedy jak ktoś usłyszał coś na temat pozycjonowania to stykał się z linkorem albo linkuj. Wrzucał tam swoją stronę i czekał na efekty. Było to naturalne, ponieważ linkował domenę, którą wrzucił, więc site mu rosło, BL mu rosło.

Obecnie autopromocja jest najlepszym rozwiązaniem, nie rozumie dlaczego się tak przed nią bronisz. Jeśli ktoś ma bana to jego strona ma 0 pkt, więc na autopromocje nic mu nie pójdzie.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacha w takim wypadku to ty nie masz podłaczonego systemu :)

Nie wiem dlaczego mam nie mieć jak mam na wszystkich domenach z odzysku tak i jakoś śmiga mi.

Panowie i Panie nie wiem czemu się upieracie tak na to auto linkowanie. przecież to samemu można bez problemu zrobić. Tylko coś mi leniem tu zlatuje i dlatego chcecie auto linkowania :)

Jeszcze czekam na posty ludzi którzy zaczną krzyczeć ze punkty wracają i jest ich za dużo czy coś w ten deseń. Jak są spadki to wiedzę od razu lament i krzyk się popodnosi ze jakieś parametry w wyliczaniu punktów sa do bani dobrane, a jak rośnie to nikt jakoś nie krzyczy.

Ludzie co zwami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności