Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak jest z wpisami adderka i artykulami? Po jakim czasie są dodawane?

Artykuły z Adderka podlegają jakiejś moderacji?

Pierwsze dodania powinieneś mieć już w ciągu kilku godzin.

Artykuły z Adderka podlegają jakiejś moderacji?

Artykuły są od razu publikowane, ale właściciel katalogu zawsze jeśli mu się nie spodoba może usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dodania powinieneś mieć już w ciągu kilku godzin.

Artykuły są od razu publikowane, ale właściciel katalogu zawsze jeśli mu się nie spodoba może usunąć.

To dziwne, bo wprowadzilem je 2 dni temu, a postęp 0%.

Historia pobranych kredytów:

Nie zatwierdzono jeszcze żadnego wpisu

Stąd pytanie o moderacje.

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle oddać tym uczciwym punkty, jako doładowanie

tez bym chcial, mialem chyba z 14 miesiecy darmowego konta w punktach (zeby uciac pytania - userzy, ktorzy weszli z PunktySWL.pl, zadne fake'i)

ale juz sie nie ludze - @Xann dzieki temu ma tylko ode mnie 100 zl miesiecznie w portfelu wiecej. w sumie - a niech ma, choc jako Polak "zycze mu, zeby mu sie samochod spalil za te krzywdy ktore mi przez to wyrzadzil" (zart taki), ja na jego narzedziu i tak zarabiam

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak cięzko jest pootweirać sobie darmowe konta na kórych bedzą wisiały linki do zaplecza ? jeżeli trzeba to puszcza się przelew na takie konto i odrazu są podlinkowane wszsykie linki, kasujesz przelew linki zostają do następnego razu ale komu by się chciało przecież to tyle roboty :)

Czy z bezpłatnego konta można zrobić przelew punktów na inne konto? Bo coś nie widzę takiej możliwości.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak cięzko jest pootweirać sobie darmowe konta na kórych bedzą wisiały linki do zaplecza ? jeżeli trzeba to puszcza się przelew na takie konto

Czy z bezpłatnego konta można zrobić przelew punktów na inne konto? Bo coś nie widzę takiej możliwości.

a czy się czyta ze zrozumieniem bo coś mi się wydaje ze nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że Wy "znawcy weblinka"

Przepraszam ale nie wiedziałem ze jestem jakimś znawcą, a do tego że taki znawca ma lepsze warunki w czytaniu tego co inni piszą po polsku ze zrozumieniem.

Przecież jak wół jest napisane:

na takie konto

a nie z takiego konta. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czachapl - nie wystarczyło napisać tylko jednego słowa, jak @osprey, że nie ? Nie każdy na początku wszystko wie i rozumie, no może ty jesteś wyjątkiem. Nie mówię o czytaniu ze zrozumieniem, bo żeby czytać i od razu wszystko rozumieć, to trzeba jednak siedzieć w temacie, a ja jeszcze nie siedzę. Pytam o coś, czego nie wiem, a Ty od razu książkę piszesz, nie wiem czemu.

Było napisane "na takie konto" czyli bezpłatne, ale można to też tak rozumieć, że "na takie konto" bezpłatne, utworzone tylko po to, żeby linki do autopozycjonowania na nim wisiały.

Będziesz dalej drążył temat czytania ze zrozumieniem czy czasem postarasz się pomóc - JEDNYM słowem?

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przeprowadziłem mały test skuteczność punktów systemu e-Weblink.com

do testu zostało zarejestrowanych 5 domen regionalnych i identycznym przedrostku,

pod wszystkimi domenami zostały postawione identyczne w strukturze serwisy, jednak każdy z inna treścią.

Ilość podstron w serwisie wygląda następująco:

domena1 158 podstron

domena2 150 podstron

domena3 103 podstron

domena4 150 podstron

domena5 120 podstron

Na każda domenę zostało przydzielonych 1000 punktów systemu e-Weblink.com

Domeny były tylko linkowane tymi punktami.

Czas testu 28 dni.

Liczba pobrań linka dla każdej domeny wyniosła 3353

Wyniki:

Zaindeksowanie serwisów w google:

domena1 158 podstron - zaindeksowane 111 - procentowo 70%

domena2 150 podstron - zaindeksowane 117 - procentowo 78%

domena3 103 podstron - zaindeksowane 101 - procentowo 98%

domena4 150 podstron - zaindeksowane 76 - procentowo 50%

domena5 120 podstron - zaindeksowane 103 - procentowo 85%

Liczba BL w Yahoo(LD):

domena1 154 backlinków

domena2 171 backlinków

domena3 136 backlinków

domena4 186 backlinków

domena5 143 backlinków

wyniki na podstawie Seoquake

Podsumowanie:

Łącznie przeznaczono 5000 punktów e-weblink.com

Koszt przy założeniu, że średnia cena 100k punktów wynosi 366zł brutto/30 dni, wyniósł 17,08 zł w skali 28 dni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności