Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

@czaysoon - swietny test, choc z kilkoma bledami - np. warto by bylo sprawdzic jak to sie ma do roznych IP

ale, wniosek mi sie nasuwa - wyliczenia @Xann'a byly bledne gdy podawal ze 1k pkt na domene generuje ok. 100 BL tygodniowo. albo moc systemu derastycznie spadla, albo Yahoo zmienil polityke liczenia/pokazywania BL. tak czy inaczej (wg. tesu @czaysoon'a) - potrzeba ok. 4 miesiecy zeby osiagnac prog 500 BL dla domeny przy przylozeniu 1k pkt weblinka

no i znowu zacznie sie dyskusja :wacko:

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Na każda domenę zostało przydzielonych 1000 punktów systemu e-Weblink.com

...

Czas testu 28 dni.

Liczba pobrań linka dla każdej domeny wyniosła 3353

...

Liczba BL w Yahoo(LD):

domena1 154 backlinków

NIE MOŻLIWE, coś musiało ci się pomylić, taki winik osiąga się w po 7 dniach nie po miesiacu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z tego co widzę Ble w Yahoo z powrotem wróciły do zmian sprzed kilku dni.

Xann - jak to jest, że do tej samej domeny link może pojawić kilka razy na tej samej stronie/podstronie? Zaobserwowałem, że niektóre linki potrafią się pokazywać po kilka razy na tej samej stronie z różnym anchorem co jak wiadomo specjalnie wiele tej domenie nie da - ja osobiście wolałbym zamiast mieć np. po 2 linki do mojej domeny (identycznego URLa na mojej domenie) na danej stronie, mieć po 1 linku na dwóch różnych stronach - nie wiem jak inni :D

NIE MOŻLIWE, coś musiało ci się pomylić, taki winik osiąga się w po 7 dniach nie po miesiacu

Jak najbardziej możliwe. Po miesiącu dopalania 1000 punktów, na pewno nie zrobi się 500 BLi - testowałem na wielu domenach i niestety mimo moich szczerych chęci to się nie udaje ;)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - jak to jest, że do tej samej domeny link może pojawić kilka razy na tej samej stronie/podstronie? Zaobserwowałem, że niektóre linki potrafią się pokazywać po kilka razy na tej samej stronie z różnym anchorem co jak wiadomo specjalnie wiele tej domenie nie da

w e-weblink.com nie ma takiej możliwości

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link dodany 12.05, pobrań do dzisiaj 2,274, strona dopalana tylko e-weblink.

Poniżej wykres BL, dziś rano pokazało 529 co widać na wykresie, widać też jak rosło, teraz niestety Y pokazuje 237. Wnioski proszę wyciągnąć samemu ale widać, że z tym testem to coś nie tak.

bl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba BL w Yahoo(LD):

domena1 154 backlinków

domena2 171 backlinków

domena3 136 backlinków

domena4 186 backlinków

domena5 143 backlinków

wyniki na podstawie Seoquake

A zauważyłeś, że Seoquake i E-weblink inaczej odpytują Yahoo o backlinks? To dosyć istotne! :)

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. @Xann'a byly bledne gdy podawal ze 1k pkt na domene generuje ok. 100 BL tygodniowo. ...

na jakiej podstawie to twierdisz ? robiłęś jakiś test ?

@Xann - prosze, nie wyciagaj z kontekstu moich wypowiedzi :) pisalem 'albo albo'

pomijajac skoki Y reszta forumowiczow, potwierdzilo, ze tyle wystarczy, wiec @czaysoon - musiales sie pomylic, tj. seoquake sie machnal. sprawdz linki recznie - jestem ciekaw wynikow

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności