Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak jest z artykułami Adderka - dodałem 26-tego, 1 wpis dziennie - pobrało kredyty a postęp jest ciągle 0%.

Podobnie mam z wpisami, tego samego dnia dodałem kilka wpisów, pobrało kredyty i jest 1%.

Można gdzieś zobaczyć te wpisy?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to będzie zależeć od pory dnia ;) wczoraj też Y rano pokazywało wyższe BL a popołudniu już niższe, dziś widzę jest to samo :o

Dlatego przydałoby się ustalić minimalny próg 200 BL, a za większe ilości, mniejsze od 500 obcinać ilość punktów o ileś tam procent. Ostatnio było widać, że nawet strony dobrze podlinkowane, zmniejszały YBL o kilkadziesiąt procent, schodząc poniżej 500.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z artykułami Adderka - dodałem 26-tego, 1 wpis dziennie - pobrało kredyty a postęp jest ciągle 0%.

Zwykle po pełnej dobie już powinno coś pobrać, jeśli export linków nie jest dostępny to oznacza nic się jeszcze nie dodało, chyba że nie uruchomiłeś projektu, ale to inna sprawa ;)

Podobnie mam z wpisami, tego samego dnia dodałem kilka wpisów, pobrało kredyty i jest 1%.

Można gdzieś zobaczyć te wpisy?

Tak, służy do tego eskport linków:

20100528-uqmz-11kb.jpg

rkaszta.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że nie uruchomiłeś projektu, ale to inna sprawa :o

Jest uruchomiony - część ma po 1 pobranym wpisie (widać to w eksporcie), ale dalej 0% postępu.

Tak, służy do tego eskport linków:

20100528-uqmz-11kb.jpg

Dzięki ;)

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na 2 koncie można mieć kolejne 20 subdomen z tej samej domeny?

TAK, obecnie tak, są uzytkownicy ktory posiadają dwadzieścia pare lub trzydzieści pare subdomen wiec te "pare" sztuk raczej nikogo nie zbawi jak sprzestawią sobie na drugie konto, Ci co mają kilka dziesiać czy kilka set raczej mało prawdopodbne żeby chcieli opłacać 10 czy 30 kont PRO (choc było by miło)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności