Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tak wiec kariery jako prorok to nie zrobisz :(

@Xann - narazie masz racje. ale zanim bedziemy oceniac moje wizje poczekajmy tydzien. mysle, ze liczba kont i tak wzrosnie i te subdomeny w duzej wiekszosci wroca

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego oznaczone są w statystykach jako domeny, nie rozumiem.

faktycznie masz rację powiniśmy zmienić słowo domen na serwisów , dzięki za uwagę

@'sagittariuspl' - no mam nadzieje ze Ciebie bedzie dobry prorok sam wiesz jakie kosztowne jest utrzymanie systemu a z czegoś się musi utrzymywać.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w takim razie po co limit subdomen na jedno konto

tak i tak osoby te musiały trzymać kilka kont teraz zrobia tak ze je tak poprzerzucaja aby miec na innych kontach i nic sie nei zmieni

nie zwiększy to skuteczności systemu przez ograniczenie subdomen, bo faktycznie one nadal beda, być może ktoś nie wiedział o tym i nie poprzerzucał sobie odpowiednio stroni zrobi to teraz,

albo wprowadza się limit dla subdomen danej domeny dla systemu albo nie, inaczej to takie rozdwojenie osobowości - mamy limit na tyle subdomen - ale mozna go obejsc stwórz sobie 2 konta w systemie,

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak fajnie Xann i podać liczbę domen, dla jasności sprawy.

co do ograniczania subdomen to faktycznie nic to nie daje a konkurencja ma się dobrze, 200 przelewów mniej to sporo, a widzę w ogłoszeniach są ludzie co mają po kilka milionów nie sprzedane.

Jaka to różnica dla mocy systemu? Oprócz tego, że jak nie ma nabywców to być może punkty lądują na linkowanie stron systemowych.

Jest teraz popyt na punkty z eweba? Realnie za ile można je sprzedać?

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubyło około 11 tys domen w ewebie te "domeny" to sub-domeny?

Spadła też liczba unikalnych Ip o tysiąc mniej więcej.

Z tego taki wniosek, że ludzie trzymają swoje subdomeny na różnych IP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'sagittariuspl' - no mam nadzieje ze Ciebie bedzie dobry prorok sam wiesz jakie kosztowne jest utrzymanie systemu a z czegoś się musi utrzymywać.

@Xann - alez oczywiscie, zgadzam sie z Toba - wszystko kosztuje, dzieci chca jesc, a i Ty pewnie chcesz zarabiac. juz to kiedys pisalem w tym watku - ja i tak wychodze na +plus mimo, ze oplacam x kont wiecej u Ciebie tylko dlatego, ze usunales PP i nadal jestem zadowolony, bo korzystam z dobrego narzedzia, na ktorym zarabiam pieniadze

ja jestem zadowolony, Ty mam nadzieje, ze tez. zawsze jednak bede 'oponowal' kiedy ktos pod plaszczem zmian na lepsze przemyca inne fakty, o ktorych probuje przemilczec

liczba przelewow spadla, ale tym bym sie nie 'martwil'. znowu po prorokuje - spadly przelewy rzedu 10-30k oraz wiele przelewow miedzy kontami - miedzy kontami PRO a bezplatnymi, ktore sluzyly do linkowania stron wolnymi punktami.

tez caly czas wydaje mi sie, ze za kilka dni sytuacja powroci troche do normy - czesc sprzedawcow potrzebuje czasu by zalozyc nowe konta (polecam gmail, wlasna domena + catch dla nazw - nie trzeba zakladac nowych kont e-mail i nazwa1, nazwa2, nazwa3, nazwaXX odrazu jest przekierowana na nazwa) i pozniej dodac tam stare subdomeny. nawet jezeli nie kupia konta PRO - to beda punkty na podlinkowanie innych stron. te subdomeny w zdecydowanej wiekszosci wroca - taka jest ekonomia

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego taki wniosek, że ludzie trzymają swoje subdomeny na różnych IP :)

Wystąpił zbieg okoliczności dwóch zdarzeń. W dniu dzisiejszym, jak pewnie niektórzy właściciele zauważyli, zostały usunięte z systemu serwisy, które od ponad 6 miesięcy nie uzyskały site w Google wyższego od zera.

500x62.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności