Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, mogliśmy się wstrzymać w tym miesiącu z usuwaniem tych domen bo teraz wygląda to co najmniej dziwnie. Uspokoić mogę jedynie faktem, że serwisów 'wegetujących' usunęliśmy w dniu dzisiejszym prawie 10 tys. i w tej liczbie zawiera się procent domen, które posiadając site > 0 od kilku miesięcy nie pobrały z systemu paczki z linkami.

500x62.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Xann - alez oczywiscie, zgadzam sie z Toba - wszystko kosztuje, dzieci chca jesc, a i Ty pewnie chcesz zarabiac. juz to kiedys pisalem w tym watku - ja i tak wychodze na +plus mimo, ze oplacam x kont wiecej u Ciebie tylko dlatego, ze usunales PP i nadal jestem zadowolony, bo korzystam z dobrego narzedzia, na ktorym zarabiam pieniadze

i widzisz właśnie to jest najważniejsze

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, padlem :) @Xann - czyli co, jednak dobrze wyprorokowalem? :)

zniknelo ok. 13k serwisow (domen+subdomen). z tego - 10k to byly serwisy niektywne, ktore tylko zalegaly w bazie i dzis przy okazji tez zostaly usuniete.

czyli z systemu zniklo tylko 3k subdomen :D

przypominam sobie mojego starego 'molocha', ktory mial ~2k subdomen - czyli tak naprawde to ciecie moglo wyrzucic 3-4 domen, a reszta osob, ktora miala strony niespelniajace limitu 20 subdomen na konto juz sobie poprzenosila :)

niech mnie ktos poprawi w obliczeniach, bo to chyba jest za piekne, zebym az tak byl blisko prawdy :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mogliśmy się wstrzymać w tym miesiącu z usuwaniem tych domen bo teraz wygląda to co najmniej dziwnie.

Dziwnie to wyglada jeszcze coś innego - zobaczcie na 22 maja na ilosc domen na wykresie - przybylo 9000 sztuk - czy ktos sie zastanwial dlaczego przez kolejne 10 dni nawet kilku procent nie uwzglednil tego wykres z iloscia linkow wychodzacych? Xann, czy ostatnie zmiany na wykresach to zmiany rzeczywiste czy tylko tworzona kreaktywna ksiegowosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytałam Ciebie, jak statystyki online moga nie zauwazyc przez 10 dni 9000 stron, ale widze ze tego nie wiesz i każdy musi sobie sam dopowiedziec czym był ten zaobserwowany wzrost. Co do cen na to liczylam i nadal licze ze cena bedzie stabilna i na wysokim poziomie - tego naszczescie nie da sie podkrecic recznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jako stała i wierna użytkowniczka powinnaś dobrze wiedziec gdzie jest publikowany kalendarz nadchodzących zmian

Nie ma ich dużo, zresztą to same malutkie korekty no ale czasem to i szfajcarki zegarek trzeba oddać do zegarmistrza.

https://www.forum.e-weblink.com//informacje...ian-w-systemie/

Trzy lata za nami, miło wiedzieć ze wyznazamy standardy i kierunki zmian które kopiują inni :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'sagittariuspl' - jak kiedyś zauważymy jakieś ciekawe to nie wykluczam czego nie na razie to nasze pomysły są kopiowane a to też o czymś świadczy

Twoja przepowiednia na temat kont PRO się nie chce sprawdzać, poleciały domeny, poleciały przelewy jakoś nie chcą przekladać sybodmen na inne konta ;)

ps. 10 czerwca na najwiekszej seo/sem imprezie w Polsce tj Silesia sem 2010 każdy z uczestników otrzyma 3 miesieczne konta PRO , mam nadzieje że tego nie bedziesz wliczał do swojej przepowiedni :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się kłócić bo to nic konstruktywnego do dyskusji nie wnosi.

Moim skromnym zdaniem to nie ilość swl będzie tworzyło w najbliższym czasie konkurencję a ich jakość. Bardziej szczegółowo to, wartość zawartych w nim stron dla pozycjonera. Odpadną z czasem te na bazie śmietników.

Uważam, że rynek a w szczególności osób zajmujących się pozycjonowaniem zawodowo będzie szedł w kierunku swl prywatnych albo zrzeszających kilka osób, znajomych wkładających swoje wypasione zaplecze albo osób w obrębie jednej firmy pozycjonującej. Skryptów zarządzających takim zapleczem powstaje coraz więcej. Mamy omnimaxa, seotoolsa i kilka innych mniej znanych. Będą powstawać nowe tańsze i jeszcze lepszej jakości skrypty. Także już istniejące będą miały coraz więcej opcji przydatnych pozycjonerowi, będą coraz bardziej stabilne. Jednym słowem coraz bardziej wypasione.

Myślę, że to teraz właśnie jest najlepszy okres na to aby właściciele swl publicznych zaczęli pracować nad ich jakością i jakością zawartych w nich stron aby zatrzymać jak największą ilość osób biorących udział w wymianie linków na zawartych w nich stronach.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...3k subdomen - co moze oznaczac tak naprawde 3-4 domeny, dla 1-2 uzytkownikow.

Powiedz mi skąd masz takie dane ? :)

@Xann - bede wulgarny - masz mature?! wiesz co oznacza slowo(a) 'moze oznaczac'?

nie mam takich danych, bo nie chcesz ich pokazac - byc moze (slowo 'byc moze' nie oznacza 'mam pewnosc') boisz sie. odchodzisz od tematu jak tylko sie da, by nie napisac ile tak naprawde to ciecie zabralo domen - moja wersja to X, Ciebie stac tylko na stwierdzenie 'haha, nie prorokuj sagi'

a ja mam takie 'przypuszczenia', o ktorych pisalem, nie dlatego, ze znam dane, ale dlatego, ze rozmawiam z ludzmi z branzy. wiem jakie mam zaplecza lub jakie tworza inni. miej odwage i odpowiedz rzeczowo na pytanie, a nie probujesz zniwelowac moje kompetencje.

nie jestem Twoim wrogiem wiec mnie jako takiego nie traktuj. ta dyskusja jest niepotrzebna do wgladu dla wszystkich, ale mam wrazenie, ze na PW jej nie rozstrzygniemy.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a donośnie dat o których mówisz to musaił bym śledzić infomracje a ja nie zwracam uwagi na podróbki wiec wybacz ale nie mam zielonego pojęcia

I mam Cie - skoro nie masz pojecia, to nie mozesz stwierdzisz tego czy inni kopiuja Twoje pomysly czy Ty kopiujesz ich :) I mimo, ze Ty kopiujesz ich to stwierdzasz najpierw, ze oni kopiuja Twoje - a dopiero teraz przyznales ze tego nie wiesz, mimo ze my wiemy ze wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli twoje wypowiedzi są w kontekscie : "może" to sam wiesz, to taka dyskusja o niczym , moze w szafie mam żyrafe ?

jest sukces - przyznajesz sie, ze nie przeczytales ze zrozumieniem mojego postu, wybaczam.

pytanie retoryczne - jak moge miec pewnosc skoro to Ty, nie ja, jestes wlascicielem weblinka? zostaje mi tylko gdybanie, ktorego Ty nie dementujesz, bo wiesz, ze mam racje. za to jestes ekspertem w obrazaniu rozmowcow

@Xann - odstaw na bok docinki do mnie, @brzoza24, @pawlowski, @bogdansenator i kilkunastu innych userow. w zdecydowanej wiekszosci my Ciebie nie obrazamy, wiec trzymaj poziom. ta dyskusja moze byc o wiele bardziej merytoryczna jesli obie strony beda sie o to starac

BTW - Twoja zyrafa mnie nie obchodzi, watek jest o weblinku

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności