Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

jest sukces - przyznajesz sie, ze nie przeczytales ze zrozumieniem mojego postu, wybaczam.

proszę wskarz dokładnie fragmen w którym przyznaje że nie przeczytałem ze zrozumieniem twojego postu bo widzie ze wyobraźnia coraz bardziej zaczyna cię ponosic

pytanie retoryczne -

mamy sobie zadawać pytania retoryczne ? to na rzeczową dyskusje Cie nie stać ????

..w zdecydowanej wiekszosci my Ciebie nie obrazamy, wiec trzymaj poziom

wskaż w ktorym poście obraziłęm Cieibe - czekam

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli sam "właściciel" systemu nie potrafi pisać na jego temat (a chyba na tym powinno mu zależeć), to trzeba będzie zamknąć ten wątek. Dyskusje przeniosą się wtedy na forum systemu.

Zapewniam że PiO wiele nie straci na zamknięciu tego tematu.

Dodane

Zapewniam ze ewelibnk też nie straci, wiec jak chcesz zamknąc to zamykaj
Będę o tym pamiętał przy kolejnym "śmietniku" w tym temacie.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=96489

Na początek zamykam na 3 dni.

Jeżeli po tym czasie nie będzie potrzeby otwierania tematu, to Xann możesz śmiało podać mi taką informację. W przeciwnym wypadku proponuję żebyś zaczął pilnować porządku w swoim temacie zamiast samemu "napędzać" "śmietnikowe" posty.

Wszyscy zainteresowani systemem mogą udać się pod adres https://www.forum.e-weblink.com/index.php

Nie ma potrzeby żebyś po trzech dniach otwierał ten temat , niech zostanie zamkiety na zawsze

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na części działa na części nie,

a to się Właściciel systemu ucieszy, że temat odblokowany.

przed chwilą sprawdzałem, jako że system ma dobry support piszcie z problemami do adminów systemu, wtedy coś będą mogli pomóc, pisanie na forum nic nie da, a jak nawet admin e-weba sie tu pojawi to nie natychmiast.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mich@l - a jednak :) mozesz potwierdzic, ze to tylko dla stron z weblinka, a nie jakies masowe banowanie, albo walka ze wszystkimi swlami? napewno tylko weblink?

ja mam rozne systemy na stronach i nie moge tego stwierdzic, ale tez baardzo duzo stron mi wczoraj zbanowalo - juz pisalem o tym na pio

To trzeba czekać na wypowiedź Xann'a, bo nie wiem czy jest sens dodawać moje zaplecze do tego systemu, skoro ma zostać usunięte.

@virus4 - na to nie licz. @Xann nie moze napisac, ze jego system powoduje bany na serwisach, bo

a) nie mozna tego jednoznacznie stwierdzic

B) takie info zabiloby system, a jednak nie wywalilo calego zaplecza systemu - wiele stron zostalo

c) on tego nigdy by nie stwierdzil, nawet gdyby tak bylo :D

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagittariuspl, myk jest taki że ostatnio dostaje właśnie bany na strony dodane do e-weba jednakże dodane są również do gotlinka, tylko myk jest taki że ja zaliczyłem już około 40-50 banów a znajomy który posiada podobne strony tyle, że tylko w gotlinku nie zaliczył ani jednego bana... Dodatkowo sądząc po statach eweba średnio to wygląda:

https://www.e-weblink.com/statistic.php

W poprzednim poście są tylko moje spostrzeżenia które niestety mogą być tylko domysłami dlatego też zadałem takie pytanie a nie inne :)

Myślę że wniosku wyciągnięte przez virus4 są oczywiście zbyt pochopne. Ale niestety jak by nie patrzeć mieliśmy już przypadki "życzliwych" osób zgłaszających strony dodane do eweba a więc jak dla mnie wszystko jest w dzisiejszych czasach możliwe...

[EDIT]

Buncol, z tym dopalaniem też może być coś na "rzeczy" ponieważ ja również dopalałem w ostatnim czasie swoje domenki tak aby zdobył te 500 BL.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol, z tym dopalaniem też może być coś na "rzeczy" ponieważ ja również dopalałem w ostatnim czasie swoje domenki tak aby zdobył te 500 BL

teraz jest na to sposob :)

mozecie sie wszyscy skrzyknac i podlinkowac z tych zbanowanych 500BL powinno nakulac :D

a tak na powaznie mnie ominela ta plaga wiec nie mam nawet jak sie odniesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas_79 - nie mow hop - wlasnie widze powrot fali, mniejsza fala, ale tez kluje.

@Mich@l - tylko 40-50? ja grubo 10x tyle. nie mam mega za**b stron, ale ostatnie bany ich nie ruszaly, wiec troche mnie to dziwi i - byc moze, zyczliwy dziala

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sagittariuspl, tyle na obecną chwile poleciało domen regionalnych ale obawiam się że to dopiero początek... Subdomen raczej nie monitoruje :)

Ogólnie te strony nie były z unikalną treścią ale nazwa domeny była powiązana z treścią jak i wygląd wraz z linkami był nie najgorzej dopasowany.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności