Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@brzoza24 - nie przeginaj.

O! Wykres już pokazuje normalnie. Ponad 2 dni trwała naprawa prostego buga.

A banów chyba nie ma dużo, ponieważ wykres ilosci domen idzie w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pojawia się problem :

trwa pobierania linkow wymiana linkow proces pobierania linkow pobieranie linkow wymiana linkami

i w dodatku zauważyłem że w momencie jak wyświetla się ten komunikat bot weblinka zlicza to jako 5 linków wychodzących a nie jako 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo jest na dwóch dedykach i hostingach więc to nie wina hostingu. Wywala strony, których nie można aktywować ponownie bo krzyczy że brak skryptu instalacyjnego. Skrypt oczywiście tam jest od przeszło roku już gdzieś chyba. Co do plików wbl to naprawdę myślisz że wszyscy mają czas aby co godzinę logować się na serwery i je usuwać aby aktywować strony ? bez jaj

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzoza24 - nie przeginaj.

O! Wykres już pokazuje normalnie. Ponad 2 dni trwała naprawa prostego buga.

A banów chyba nie ma dużo, ponieważ wykres ilosci domen idzie w gore.

@brzoza24 - od 1 czerwca wykres weblinka stal sie jedna wielka zagadka, wiec kto wie czy masz racje. zobacz jak skacze wykres liczby domen - +x, -x, +x, -x - mozliwe, ze teraz nie zlicza nieaktwynych stron, wiec co weblink wylaczy przez noc, userzy rano aktywuja i tak to skacze - wiec nie wiadomo czy jest wiecej czy mniej stron w systemie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżak w temacie SWL - korzystam akurat z konta PRO na weblinku, podpialem troche zaplecza, trochę zmodyfikowanych przez siebie WebMini. W związku z nadchodzącymi zmianami w systemie mogę nie dać rady zrobić limitu 500 BL. Jak można to sprawnie i szybko zrealizować?

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool czyli co, wszystko co zbanowane może iść do podlinkowania ewebowego zaplecza?

Skąd pewność, że to szybko będzie zliczone przez system?

Moje zaplecze swl jest dobrze podlinkowane, ale nie wiadomo czy na pewno to będzie zliczone przez Y bo z tego eweb czerpie "ilość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool czyli co, wszystko co zbanowane może iść do podlinkowania ewebowego zaplecza?

E-web liczy linki z Y, jak G Cię banuje Y nie banuje <_<

Skąd pewność, że to szybko będzie zliczone przez system?

Moje zaplecze swl jest dobrze podlinkowane, ale nie wiadomo czy na pewno to będzie zliczone przez Y bo z tego eweb czerpie "ilość".

pro x1 na 24h

free raz na tydzień ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności