Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zoozool ale jak masz banana w google to site google =0, więc weblink nie da Ci pkt za taką stronę

echh

Masz domenę zbanowaną, i dajesz na niej 100 linków(zaplecza które linkujesz), Y zliczy linki, a googla i tak masz gdzieś bo domena ma bana, dlatego domeny zbanowane się zazwyczaj przedłuża, bo kiedyś się przyda

wam też e-web zwraca białą stronę?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoozool ale jak masz banana w google to site google =0, więc weblink nie da Ci pkt za taką stronę

@Buncol - chyba niezrozumiales. strona zbanowana = strona martwa dla SWL. ale - kto Ci broni zrobic 301 na niezbanowana domene?... jak jeszcze nie rozumiesz to kaplica <_<

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoozool - dostalem reprymende od @Truv'a ze mamy nie uczyc innych jak sie robi punkty w systemach, bo cena spada :)

Panowie - na wszystkie Wasze pytania odpowiedz zna google - wystarczy poszukac, a nie momentami zarzucac nam ciemnote, glupote, brak checi pomocy. cala wiedza jest dla wszystkich tak samo dostepna, a @Truv nie spi i zaraz zacznie wysylac pogrozki na PW

@Truv - oczywiscie zartuje, masz racje, nie edukujmy tych ktorzy na to 'nie zasluguja' - nie jest to w naszym interesie :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry zozol ale nikt przy zdrowych zmysłach nie przedłuża zbanowanych domen aby sobie nimi zaplecze eweblinka linkować. Chyba tylko Ci co walczą z tym systemem ciągle go bezpodstawnie krytykując, wróżąc mu niechybny koniec od jakichś dwóch lat i ogólnie złorzecząc.

Normalny człowiek jak ma wydać 70 zł za przedłużenie zbanowanej domeny, kupuje w to miejsce 6 czy 7 szt w promocji. Stawia na tym lepsze zaplecze niż to za które zarobił bana i je linkuje. Mówię o ludziach w Polsce bo unas google to ponad 90% rynku wyszukiwarek.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpodstawnie? to tylko twoja opinia

trudno nie krytykować systemu administrowanego przez analfabetę, nieprzyjmującego większości moich domen bo nie zaczynają się jedynym słusznym hostname "www", czy mają stronę główną nazywającą się inaczej niż index.*, traktującego strony z site 100 lepiej niż z 500, blokującego bez powodu domeny .tk, posiadającego jakiś dziwny system pobrań epoint którego nikt nie rozumie, wyświetlający linki identyfikujące system gdy wystąpi problem z serwerem, szczególnie że admin tego systemu do niedawna zaśmiecał to forum jak mało kto

system ma błędy np. żąda żebym do pliku z rozszerzeniem svg wstawił kod, a jak nie wstawię to dostanę bana - to ma być poważny system?

skoro .tk niedługo będą zabronione to jaką mam pewność że na przykład nie dojdzie do zbanowania .biz.pl za pół roku "bo to subdomena, a każda strona na subdomenie jest mało wartościowa"? dla mnie mało wartościowe są główne .pl, bo wszystkie dobre nazwy są już zajęte, więc na logikę większość nowych to śmieci typu 4 słowa rozdzielone myślnikami czy domeny z polskimi znakami

poza tym e-weblink jest optymalizowany pod sprzedawców punktów - ciągle są wprowadzane zmiany w algorytmie w celu podwyższenia ceny punktów, kosztem straty mocy, a ja punktów nie sprzedaję ani nie korzystam z usług sprzedawców punktów

jednak cieszę się że są tacy jak ty @gielo bo wiem że jakby się coś stało z e-weblinkiem to ty wypadniesz z branży

edit - a najśmieszniejsze jest to że admin e-weblinka na oficjalnym forum systemu używa adsense

udostępniając w ten sposób firmie google informację kto przegląda forum e-weblinka = kto prawdopodobnie używa systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym e-weblink jest optymalizowany pod sprzedawców punktów - ciągle są wprowadzane zmiany w algorytmie w celu podwyższenia ceny punktów, kosztem straty mocy, a ja punktów nie sprzedaję ani nie korzystam z usług sprzedawców punktów

Ja bym raczej powiedział, że zmiany wprowadzane są dla odbiorców punktów.

- limit 500 bl (dodatkowy koszt dla sprzedawców z nabijaniem odpowiedniej ilości), plus dla mocy systemu

- usunięcie domen tk - usunięcie w większości śmieciowych stron

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.biz.pl za pół roku "bo to subdomena

biz.pl to domena drugiego poziomu, [nazwa].biz.pl nie jest uznawa za 'subdomene' domeny biz.pl' - polecam przeczytac czym jest domena chocby na wikipedii

edit - a najśmieszniejsze jest to że admin e-weblinka na oficjalnym forum systemu używa adsense

udostępniając w ten sposób firmie google informację kto przegląda forum e-weblinka = kto prawdopodobnie używa systemu

i co z tego ze uzywam systemu? google nadal nie wie jakie mam strony na koncie ;) jakby nawet google w ten sposob rejestrowal IP - co mu to da? przeczytaj sam co piszesz, bo chyba masz dzis koszmarnie zly dzien

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawłowski rozumiem twoją frustrację jednak te zmiany wymuszają właśnie sprzedawcy którym wisi jak skuteczny będzie system aby tylko punkty opchnąć, Mówisz że system optymalizowany jest pod sprzedawców, a pomyślałeś przez chwilę kto kupuje te punkty i po co ? Chyba nie po to bo akurat jest taka moda czy tez by dać Tobie zarobić.

Są dwa inne swl rotacyjne które przyjmują wszystko jak leci i punkty są tam 3 krotnie tańsze, a jednak są tacy co wolą kupić drożej w eweblinku. Ciekawe dlaczego ?

SWL to tylko skrypt jak niejednokrotnie powtarzam, a skuteczność linkowania tworzą strony w nim zawarte. Odsyłam ciebie do działu dla początkujących co wpływa na jakość zaplecza. Znajdziesz tam między innymi takie elementy jak ilość i jakość bl, wiek domeny i kilka innych. Że domeny tk są narażone na krótkotrwały żywot i to że ludzie idą na łatwiznę nie linkując swego zaplecza stąd takie wymagania i stąd te zmiany. Ogólnie chodzi o to aby ludziom się bardziej opłaciło przedłużyć domenę i zostawić zaplecze co już ma jakąś historie i jest podlinkowane niż kupować nowe domeny za kilka złotych, które dla pozycjonera są mało wartościowe. Czy to naprawdę jest tak ciężko zrozumieć ?

Co do ceny natomiast to ją kształtuje rynek, a nie system bo jak ludzie nie będą mieli efektów i nie będzie zainteresowania to możesz sobie je sprzedawać i po 5zł za 100k a i tak ich nikt nie kupi. Jak zwiększy się popyt nad podażą to cena ma szansę wzrosnąć, jak będzie odwrotnie ma szansę spaść i tyle w temacie. Popyt wzrośnie jak jakość systemu wzrośnie, jeśli podaż nie nadąży za popytem to i cena wzrośnie. Sorry ale jaśniej to już się chyba tego nie da wytłumaczyć.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- limit 500 bl (dodatkowy koszt dla sprzedawców z nabijaniem odpowiedniej ilości), plus dla mocy systemu

tak, jedyna pozytywna zmiana

- usunięcie domen tk - usunięcie w większości śmieciowych stron

ale dlaczego śmieciowe strony nie są usuwane bo są śmieciowe

tylko dlatego że są na domenie wyspy Tokelau?

google.tk to według ciebie śmieciowa strona?

rozumiem wyłączenie bonusów za domenę główną, ale całkowite zbanowanie TLD w systemie?

biz.pl to domena drugiego poziomu, [nazwa].biz.pl nie jest uznawa za 'subdomene' domeny biz.pl' - polecam przeczytac czym jest domena chocby na wikipedii

w pewnym systemie wymiany linków stałych jest uznawana za subdomenę

jakby nawet google w ten sposob rejestrowal IP - co mu to da

później z tego samego IP wejdziesz do swojego adsense, adwords, webmaster tools...

a pomyślałeś przez chwilę kto kupuje te punkty i po co ? ... a jednak są tacy co wolą kupić drożej w eweblinku. Ciekawe dlaczego ? ... Co do ceny natomiast to ją kształtuje rynek

w przypadku e-weblinka największy wpływ ma tutaj czynnik "kupię te bo są najdroższe, więc pewnie najlepsze" (~apple) albo "używałem tego systemu wcześniej i boję się zmieniać na inny" (~microsoft)

Odsyłam ciebie do działu dla początkujących co wpływa na jakość zaplecza

ja wiem co wpływa na jakość - ale e-weblink wycenia strony na podstawie czynników takich jak site yahoo, w dużym stopniu ignorując BL (ma naprawdę minimalny wpływ w algorytmie e-weblinka, ogromny w google), całkowicie ignorując wiek strony/domeny

Że domeny tk są narażone na krótkotrwały żywot

czyli dlatego że ty i kilku innych zaśmieciliście przestrzeń nazw *.tk, inni np. ja nie mają prawa używać tych domen?

mam kilka relatywnie wartościowych stron na tych domenach tzn. takich gdzie nie łamię żadnego punktu regulaminu google innego niż zakaz używania SWL, a strona ma ruch na poziomie 2k dziennie z google

swoją drogą domeny PL są znacznie bardziej ryzykowne niż TK, bo tylko się spóźnisz o 1 dzień i już spekulanci typu michau enterprises zablokują ci domenę, życząc sobie astronomicznej kwoty za jej odzyskanie

ja mam nazwafirmy.tk, skrót nfrm.tk, nazwafirmy.com.pl i nazwafirmymarketing.pl - ta trzecia jest najgorsza do wpisania, a według systemu ona jest super a pozostałe są złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w systemie mało domen i punktów, więc nie wiem czy mam prawo się wypowiadać, ale już napiszę posta, najwyżej autor tematu usunie.

Jestem zdecydowanie przeciwny traktowaniu .tk jako domen niższej klasy. W .tk pomimo niskiej ceny (czy zerowej jak nie chcesz na własność) jest pełno wolnych nazw domenowych.

Na przykład ja chcę mieć domenę ze swoim nazwiskiem i nie mogę zarejestować "normalnej" bo zajęte są już końcówki

pl - domena na sprzedaż, cena $$$$

com.pl - jakaś cukiernia

com, org - AdSense dla domen

net - otwiera się RoundCube Webmail

info, name - blog kogoś z USA o takim samym nazwisku

biz - błąd 401, pytanie o login i hasło

pro - portfolio innej osoby o takim samym nazwisku

To pozostaje mi CC, TK, TL, WS czy inna końcówka egzotycznego państwa.

Nie chciałbym, żeby te domeny były utożsamiane ze spamem przez idiotów kopiujących RSS-y i stawiających spam na tych domenach tylko dlatego, że są tanie i dostępne dla wszystkich.

Niedługo zamierzam zmienić nawet domenę swojego sklepu z 16-znakowej PL na 2-znakową TL, szczególnie że odczytana bez kropki tworzy skrót związany z branżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'pawloski' - jeżeli system Ci nie odpowiada to po co się nim przejmujesz? Wiadome jest wszystkim że o rzeczach nie istotnych się nie rozmawia a skoro aż kipisz wypowiadając się na temat e-weblinka to coś tu leży na sercu - może konkurnecja?

To pozostaje mi CC, TK, TL, WS czy inna końcówka egzotycznego państwa.

Nie chciałbym, żeby te domeny były utożsamiane ze spamem przez idiotów kopiujących RSS-y i stawiających spam na tych domenach tylko dlatego, że są tanie i dostępne dla wszystkich.

Na to juz za późno, MFA bardzo lubi darmowe domeny i wszelkeigo rodzaju promocje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome jest wszystkim że o rzeczach nie istotnych się nie rozmawia

to czy mam 20k czy 3k czy 0 punktów jest nieistotne?

nie używam e-weblinka bo po prostu mi się nie opłaca, poza tym nie akceptuje większości stron, używam dwóch rotacyjnych i trzech stałych które mi odpowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności