Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie używasz e-weblinka to po co się nim tak bardzo przejmujesz?

bo właściciel e-weblinka ma ogromne poparcie ze strony segmentu polskiej branży SEO najbardziej aktywnego na tym forum

wypisuję wszystko co się da o e-weblinku, żeby wreszcie początkujący którzy to czytają zastanowili się czy to na pewno jest ten najlepszy system

czy tylko najbardziej rozreklamowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
biz.pl to domena drugiego poziomu, [nazwa].biz.pl nie jest uznawa za 'subdomene' domeny biz.pl' - polecam przeczytac czym jest domena chocby na wikipedii

w pewnym systemie wymiany linków stałych jest uznawana za subdomenę

nie wiem o jakim systemie mowisz, ale to nie jest moja wina, ze i jego wlasciciel tak jak Ty nie wie czym jest subdomena, a czym domena funkcjonalna. czepiasz sie @Xann'a (czesto slusznie, ale nie zawsze), a sam podajesz przyklad innego admina, ktory nie ma podstawowej wiedzy o swojej branzy ;)

jakby nawet google w ten sposob rejestrowal IP - co mu to da

później z tego samego IP wejdziesz do swojego adsense, adwords, webmaster tools...

od kiedy jestes w 'branzy'? dobrze, moze bede pierwszy, ktory Ci powie i to moze byc dla Ciebie szok jak dla malych dzieci info, ze 'sw mikolaj nie istnieje' (dla mnie istnieje, ale to nie ten watek) - stron zapleczowych nie dodaje sie do webmaster tools!

jak szok juz minie

to pomysl co to daje google skoro ja logujac sie do webmaster tools nie widze swojego zaplecza? nadal ma tylko moje ip, kilka moich fajnych stron wyciagnietych z panelu webmaster tools i info, ze bylem na forum weblinka - tak, powinienem sie chyba bac !!!

a pomyślałeś przez chwilę kto kupuje te punkty i po co ? ... a jednak są tacy co wolą kupić drożej w eweblinku. Ciekawe dlaczego ? ... Co do ceny natomiast to ją kształtuje rynek

w przypadku e-weblinka największy wpływ ma tutaj czynnik "kupię te bo są najdroższe, więc pewnie najlepsze" (~apple) albo "używałem tego systemu wcześniej i boję się zmieniać na inny" (~microsoft)

nie walcz z @xann'em i weblinkiem bo on nie moze zmienic myslenia userow - a wykorzystaj swoja energie na edukowanie uzytkownikow swli

czyli dlatego że ty, sagittarius i kilku innych zaśmieciliście przestrzeń nazw *.tk, inni np. ja nie mają prawa używać tych domen?

wypraszam sobie, zebys uzywajac mojego nicka, a wiec i mojej osoby pisal takie oszczerstwa! masz jakies na to dowody?

zarejestrowalem w zyciu 1 domene tk i nigdy nic na niej nie powstalo, wiec nie wiem co bierzesz, ile spales, albo kto Cie wku* ze takie bajki piszesz.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o jakim systemie mowisz, ale to nie jest moja wina, ze i jego wlasciciel tak jak Ty nie wie czym jest subdomena, a czym domena funkcjonalna. czepiasz sie @Xann'a (czesto slusznie, ale nie zawsze), a sam podajesz przyklad innego admina, ktory nie ma podstawowej wiedzy o swojej branzy !!!

ja wiem czym się różni subdomena od domeny funkcjonalnej

ale dla admina systemu promującego strony wysokiej jakości każda domena funkcjonalna to jest subdomena, a każda subdomena to spam

stron zapleczowych nie dodaje sie do webmaster tools!

dodaje się, tylko że na różnych mailach i z różnych ip (proxy)

inaczej nie można zwiększyć szybkości indeksowania i się wolno indeksują

wypraszam sobie, zebys uzywajac mojego nicka, a wiec i mojej osoby pisal takie oszczerstwa! masz jakies na to dowody?

zarejestrowalem w zyciu 1 domene tk i nigdy nic na niej nie powstalo, wiec nie wiem co bierzesz, ile spales, albo kto Cie wku* ze takie bajki piszesz.

nie widzę w wypowiedzi twojego nicka, tylko nick podobny do niego

ale to sprzedawcy punktów a nie pozycjonerzy doprowadzili do powstania teorii "każda .tk to spam i musi zostać zbanowana"

a pozycjonerzy i normalni webmasterzy na tym tylko tracą

nie wiem czy ty czy nie ty, jakbym zapytał to każdy by stwierdził że to nie jego, jednak polski spam i systemowy i MFA na domenach .tk istnieje

wow, niezłę referencje ;)

polski znak wstawiony tam gdzie go nie powinno być

dodatkowo w podpisie strona zawierająca w title keywordy po przecinkach bez spacji

to znaczy że jesteś drugim kontem xanna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie, zebys uzywajac mojego nicka, a wiec i mojej osoby pisal takie oszczerstwa! masz jakies na to dowody?

zarejestrowalem w zyciu 1 domene tk i nigdy nic na niej nie powstalo, wiec nie wiem co bierzesz, ile spales, albo kto Cie wku* ze takie bajki piszesz.

nie widzę w wypowiedzi twojego nicka, tylko nick podobny do niego

ale to sprzedawcy punktów a nie pozycjonerzy doprowadzili do powstania teorii "każda .tk to spam i musi zostać zbanowana"

a pozycjonerzy i normalni webmasterzy na tym tylko tracą

nie wiem czy ty czy nie ty, jakbym zapytał to każdy by stwierdził że to nie jego, jednak polski spam i systemowy i MFA na domenach .tk istnieje

to znajdz na tym forum uzytkownika 'sagittarius', ktorego wywolales do tablicy. przyznalbys sie do bledu a nie brniesz w to przez co stajesz sie coraz bardziej smieszny. mowienie o mnie jako o wlascicielu duzej ilosci niewartosciowych stron na domenie tk jest conajmniej glupie - bo nawet w tym watku toczylem boj z takimi jak Ty zeby tk wywalic calkowicie z systemow. system na G nawet po m.in. moim mobbingu usunal bonus dla takich stron.

wiem, ze istnieja takie strony. myslisz, ze nie wiem jakie moja konkurencja ma strony? wbrew pozorom my wiemy o sobie dosc sporo i gdyby ktorys chcial to moglby innym narobic niezlego bigosu.

nie, nie kazda tk to jest spam. ale - w systemie 99,9% takich by bylo - malo wartosciowych, nie podlinkowanych, g wartych stron. dla tego 0,1% naprawde za**b stron, ktorych na tk kilka powstalo - nie warto robic furtki dla najgorszych spamerow.

zbanowana domena za 0 zl nie boli - dodam 10 nowych, a przy koszcie domeny chocby 5 zl trzeba sie zastanawic czy warto stawiac cos co w systemie bedzie wisialo 2 tygodnie. temat tk byl walkowany na tym forum przez dziesiatki podstron - cofnij sobie, przeczytaj, moze cos zrozumiesz

sa takie sytuacje, kiedy trzeba dobro ogolu przedstawic nad dobro jednostki

// EDIT 21:41

@pawlowski - czytajac niektore Twoje ostatnie posty mam wrazenie, ze utozsamiasz prace sprzedawcy punktow na rowni z prostytutka ;) wszystko co zle to sprzedawcy, a sagi jest najgorsza burdel-mama bo nie wstydzi sie tego co sprzedaje :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, jeden z klinetow zadał mi pytanie na ktore sama nie do konca wiem jak odpowiedziec, otoz pyta on z czego wynika ostatni 30% spadek pobran? WPL wzrosl ostatnio ponad 30% ale liczba stron spadła tylko o 10% - a te wartosci powinny sie pokrywac prawda? - a wiec czym mam tlumaczyc tak duzy spadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności