Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

znowu jest problem z bledem 903?

Jeżeli IP twojego serwera kończy się na *.210 to problem jest z twoim skryptem, który wymknął Ci się spod kontroli. Chwilowo otrzymałeś bana do czasu wyjaśnienia problemu na PW lub forum systemowym.

tak, to moj serwer. czy wymsknal sie - wyjasnimy mam nadzieje via email

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ehhh

"Site Explorer is currently undergoing periodic maintenance. Please return at a later time."

oczwiscie yahoo. zeruje mi backlinki i site w yahoo , pkt spadaja lawinowo i wygasają transfery.

chyba eweb powinien byc zabezpieczony przed takimi akcjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to o co chodzi z tymi wkazaniami w yahoo bo mi jak na razie nic nie spada a wręcz przeciwnie. Rośnie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zaobserwowaliście na własnych domenach podpietych do systemy falę banów w google?

Mam konto do którego podpinałem tylko domeny głowne z site mniejszy od 100 tak aby dostać 1300 pkt za serwis, takich serwisów miałem ok 160 co dawało około 250k pkt, serwisy oparte w wiekszości na WP z w miarę sensownymi tematycznymi tekstami, serwisy na kikudziesięciu IP, BL na 80% serwisów większy od 500BL, aby uniknąc cięcia pkt po zmianie która miała nastapic 15 lipca, w ciągu kilku dni ze 160 serwisów zostało mi 90 i 140k pkt, czuję, że to nie koniec zerowania site...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności