Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie zaobserwowałem żadnych banów, za to znajomemu w konkurencji wybanowało pół dedyka niedawno.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

templatki różne

w miarę sensowne to znaczy, zamawiane i pisane przez kogoś, na jedene serwis pisany był tekst na 15k znaków, z tego robiłem 20 artykułów po 1000 znaków, więc czasem powtórzyły się zdania w 2 różnych artykułach, na serwis 1-2 kategorie, oraz 1-2 tagi na artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sagi - linkowałem e-weblinkiem w ten sposób, że połowę posiadanych pkt przeznaczałem na linkowanie serwisów podpiętych do systemu.

dodam, że domeny były przechwycone z uwzględnieniem na 1 miejscu ilości BL, na 2 ilość site jeszcze zaindeksowanego, może to jest głowny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj namiar na 1 stronę

mówisz ze teksty kupiłeś i dzieliłeś - może wyszedł z tego mały galimatias

kolejna rzecz - były to domeny - pl, org., net

i czy we Whois miały wpisy lub kupione były z jednego adresu emeil

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stawiam na byle jak wstawiony kod systemu, przyzwoite strony robione dla ludzi a nie tylko pod e-web nie są hurtowo banowane.

Pewnie niechlujnie wstawiłeś kod eweba, templatki straciły walidacje. Wp nie jest dobrym rozwiązaniem dla budowania takich stron.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można obecnie dodawać stron w obrębie jednej domeny? Kiedyś było bez limitu, ale coś mi się obiło o uszy, że są jednak ograniczenia, a chce potworzyć troszkę zaplecza pod e-weba...

Proponuję te pytanie wrzucić w FAQ, bo nie umiałem go tam znaleźć.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności