Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@zakręcony

Dzięki bardzo ;)

Takie informacje powinni być na stałe wpisane w FAQ, bo te pytanie pewnie znowu się gdzieś pojawi.

@technoman - https://www.forum.e-weblink.info/informacje...-bl-wstrzymane/

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma czas śledzić fora...

Na PiO siedzisz ;>

Xann kiedyś napisał, że oficjalne komunikaty będą na forum e-weblinka, a wystarczy subskrypcje zrobić forum, i dostajesz informację.

Co do BL to cieszę się, że nie zostało to oficjalnie podane, bo wszyscy mimo to linkowali, ja np linkuje do teraz, bo po linkowaniu ilość punktów drastycznie wzrosła.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ostateczne zatwierdzone zmiany powinny być zawarte w FAQ.

Bo co z nowymi użytkownikami... Mają teraz przelatywać forum i zapisywać wszystkie kryteria na kartce :)?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 10.000 punktów e-weblink i zacząłem linkować artykuły precel do 5 ston, w sumie jakieś niecałe 80 linków, co sprawiło że punkty rozłożyły się mniej więcej po 2000 na stronę. Tyle, że do jednej strony mam dużo artykułów i wychodzi jakieś 56 punktów na artykuł a na tej, do której mam mało wpisów na preclach - zwiększyłem moc do około 500 punktów.

Moje strony mają około roku, niektóre mniej. Efektów jak na razie za bardzo nie widać a linkuję prawie 2 tyg. Przypuszczam, że za mało punktów na 1 stronę, ile powinienem na początek przeznaczyć? I pewnie za mało jak 56 na jeden link. Stron w ogóle nie linkuje poprzez e-weblinka tylko same linki z precli a może powinienem?

Po dwóch tygodniach nie spodziwaj się "znaczących" efektów, tym bardziej że oczekujesz je nie po linkowaniu fraz eweblinkiem a z dopalonych artykułów.

Musisz wiezieć ze dopalanie artykułow ma na celu ich szybszą indexacje w google ale czy ONE spowodują wzrost Twoich pozcji to już nie wiadomo , nie raz wystarczy jeden "mocny" link nie raz 1000 artykułów to za mało

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50pkt to zdecydowanie za malo na link, masz po prostu malo pobran a gdzie wyladuja to roznie bywa

lepiej zrobisz jak na link przeznaczysz 1k na tydzien i potem zmiana na inny

efekty sa zdecydowanie lepsze niz linkowanie przez 2 mies po 100pkt

edit

o a gdzie post?;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności