Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko chłopaki, mianowicie:

Udzielane są następujące bonusy za linki wychodzące:

* wartość do 4: +30% punktów

* wartość od 5 do 9: 0% punktów

* wartość od 10: -70% punktów

Czyli jak podepnę sobie dodatkowo seomatika do stronki (15linków), to mam -70% ?.

No chyba, że podepne seomatik (4linki) to dalej bede miał bonus +30%.

Dobrze kombinuje ?, jak to wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1000 pkt wystarczy nawet na 2 tyg. ale na pewno wiesz, że wszystko zależy od precla. Jak precel jest dla google śmieciem, to nawet linkowanie stałymi linkami nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was zauważył ale eweb regularnie traci ilość domen... czy to aby nie doprowadzi do jego upadku ? ponieważ zastanawiam się czy warto robić strony dla eweba czy lepiej gdzieś indziej uderzyć?

Oferta firmy Zgoda to najlepszy na polskim rynku węgiel piece piekarnicze który sprzedawany jest na terenie całego kraju w sieci marketów Castorama. Oprócz ekogroszku firma zgoda oferuje również ekogroszek w wygodne do użytku worki 25kg. Dodatkowo zgoda sprzedaje też pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że jeśli ktoś robi w miarę "fajne" strony pod rotację, lepiej je dodać do eweba =D Jesli reproduktory podstron i sajtu to lepiej gotlink .

Osobiscie mam parę stron tu i tam, i sądzę raczej że eweblink zaczyna działać Dużo lepiej jesli chodzi o dopalenie, jesli chodzi o indeksowanie to gotlink sie spisuje idealnie również, ale eweblink chyba go już przeskoczył pod tym wzgl.

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Robcio' nie patrz na ilość patrz na jakość tak jak pisze:

... nie liczy sie ilosc a jakosc, ....

Te mocne domeny i tak zostają zresztą można popatrzec po SITE więc łatwo się można kapnąć co za domeny wypadają :)

ps. Co ci z 200 tys subdomen na tysiącu domen?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Robcio' nie patrz na ilość patrz na jakość tak jak pisze

jakby w google się liczyła tylko jakość, to większości z nas już by nie było w branży

bo pozycjonerzy white hat i copywriterzy by przejęli cały rynek

oho, oho, zaczyna sie nowy flejm :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności