Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Te mocne domeny i tak zostają zresztą można popatrzec po SITE więc łatwo się można kapnąć co za domeny wypadają smile.gif

hehehe zapewne wyparowały te domeny które tak promujesz [czyt. małe stronki site <100] więc nie wiem czy jest się czym chwalić :)

ps. Co ci z 200 tys subdomen na tysiącu domen?

Raczej nic i dlatego żaden z obecnie dostępnych systemów raczej nie posiada subdomen/domen w takich proporcjach ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiekszosc stron z eweblinka/gotlinka to smieci... i wcale nie mam tu na mysli jakosc tekstu bo to nie ma znaczenia a ich pozycje w serpach/jakosc linkow przychodzacych.

Niestety nie ma uniwersalnej metody ktora pozwolila by stwierdzic jakosc strony. Ale odpowiedzcie sobie na pytanie ktora strona jest wiecej warta :

- taka dodana do 100 katalogow

- czy taka doplona ewebem/gotem aby spelniac warunki ilosci Bl narzucanych przez systemy

Odpowiedz jest prosta. Ta pierwsza dodana do seokatalogow.

Jesli mowimy o jakosci stron to praktycznie tego typu pojecie tyczy sie jedynie statlinka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja eweblinka używam do indeksacji wpisów w katalogach i tutaj się spisuje dobrze ponieważ wszystkie wpisy indeksują mi się ale jeszcze jakieś 3 miesiące temu można było zdobyć więcej BL za 500pkt w 7 dni niż teraz ,a wiem to ponieważ dopalam po 500pkt każdy link na 7 dni i potem daję 100pkt na stałe żeby Google nie zapomniało o linku.

I co do jakości to ja myślałem że strony z BL500< będą usuwane i skatalogowałem moje 2 strony z eweba żeby nie tracić pkt ,a tutaj widzę że Xann się wycofał z tego, więc jak to jest? ponieważ mam zamiar dodać do systemu kilka dobrych stron z PR3=/< ,a jak wszyscy się wycofują z eweba to po czasie może nie będę gdzie miał wykorzystać tych pkt.

Oferta firmy Zgoda to najlepszy na polskim rynku węgiel piece piekarnicze który sprzedawany jest na terenie całego kraju w sieci marketów Castorama. Oprócz ekogroszku firma zgoda oferuje również ekogroszek w wygodne do użytku worki 25kg. Dodatkowo zgoda sprzedaje też pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc stron z eweblinka/gotlinka to smieci...

No i mamy experta od śnietników :)

I co do jakości to ja myślałem że strony z BL500< będą usuwane i skatalogowałem moje 2 strony z eweba żeby nie tracić pkt....

czyli wzmocniłeś strony na czym wszsykim zależało

....,a tutaj widzę że Xann się wycofał z tego, więc jak to jest?....

Komunikat dlaczego odłożyliśmy ten proces w czasie jest podany na forum e-weblinka, powinien rozwiać Twoje wątpliwości

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie Xannie cytujesz to cytuj w calosci zdanie.

Dla przykladu mala analiza jednej ze stron w eweblinku :

https://www.nie-znasz-mnie-ewelina-flinta.dyskografia.com/

Ilosc bl przychodzacych :

https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...mo=d&bwmf=u

375

Analiza tych BL prowadzi do stwierdzenia, ze na chwile obecna wiekszosc z nich nie istnieje. Czyli realna ilosc BL jest bliska 0.

Wniosek : Strona jest slabo podlinkowana , jej tresc nie ma zadnej wartosci , pr = 0

I tyle , sami mozecie ocenic czy to smietnik czy nie. W mojej opini tak.

Moge przedstawic nastepne 50 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle , sami mozecie ocenic czy to smietnik czy nie. W mojej opini tak.

tak jak powiedziałęm mamy experta od śmietników, co prawda google myśli inaczej ale ty wiesz lepiej co jest śmientikiem a co nie :)

masz racje https://www.nie-znasz-mnie-ewelina-flinta.dyskografia.com/ niewiarygodny śmietnik że tez google toleruje takie storny a fee

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje https://www.nie-znasz-mnie-ewelina-flinta.dyskografia.com/ niewiarygodny śmietnik że tez google toleruje takie storny a fee

prawie każda strona z więcej niż 2 myślnikami w domenie to śmietnik

reguła sprawdza się i w tym przypadku

strona ma filtr nawet dla frazy: nie znasz mnie ewelina flinta dyskografia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda google myśli inaczej

Xann wiesz co myśli google? :)

wydaje mi się ze google banuje coś co uznaje za spam ale moze mi sie tylko wydaje ;)

prawie każda strona z więcej niż 2 myślnikami w domenie to śmietnik

i kolejny expert od śmietników :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości to wg. mnie najlepszym krokiem byłoby danie bonusu i cięcia pkt. za BL np. tak jak wcześniej strony 500BL < tracą 100% strony BL1000 + 10% i później co 100BL +1% i po czasie moc systemu wzrosłaby diametralnie bo ludzie chcieliby jak najwięcej zarobić na bonusach pkt i dodatkowo to proponowałbym nie bonus 1000 za każdy PR1 ponieważ strona z np. PR6 jest wyjątkowo wartościowa i powinna dostać minimum z 18 000pkt ,a teraz wystarczy postawić 6 stron z PR1 co jest znacznie prostsze.

Ale to są tylko moje pomysły decyzja zależy od Xanna i podkreślam ze jak za BL będą premie to ja bardzo chętnie będę sukcesywnie linkował moje zaplecza.

Oferta firmy Zgoda to najlepszy na polskim rynku węgiel piece piekarnicze który sprzedawany jest na terenie całego kraju w sieci marketów Castorama. Oprócz ekogroszku firma zgoda oferuje również ekogroszek w wygodne do użytku worki 25kg. Dodatkowo zgoda sprzedaje też pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejny expert od śmietników :)

to jest oficjalne stanowisko pseudowłaściciela firmy xann internet solutions, który traktuje jak śmietniki wszystkie strony z wyspy Tokelau?

Owszem, ale jakie to ma znaczenie dla jakości linków tu umieszczonych?

takie że google wie że tam jest SWL

przez co można przypuszczać że link stamtąd nie jest szczególnie mocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Robcio' - wszyskie opinie bierzemy pod uwagę, ale wszsykie decyzje odnośnie Yahooo zostały wstrzymane z powodu łączenia silników, juz nie chodzi o eweba ale raczej seo bedzie miało cieżki ożeszek jak nie bedzie mogło luknąc na BL :)

takie że google wie że tam jest SWL

przez co można przypuszczać że link stamtąd nie jest szczególnie mocny

:);):) no to jest mocne faktycznie, mozna się ubawić dziś

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ze google banuje coś co uznaje za spam ale moze mi sie tylko wydaje
mówmy o faktach nie o tym co Ci się wydaje, bo mi sie wydaje że jesteś lamerem

:);):)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już tak fajnie się robiło na forum, cisza spokój a tu znowu kilka osób nie korzystajacych z pewnej rzeczy chce oceniać jej skuteczność - kultura i rozum podpowiada, że aby wypowiadać się na jakiś temat trzeba z tego korzystać.

Robcio - masz racje, ale właśnie patrząc to ewentualne zmiany w Y sam bym się nie zdecydował na wprowadzenie tego (dawanie punktów 0 za BL <500)

niestety musimy poczekać co się stanie,

kolejna rzecz - limit subdomen tez został tu poruszony, web ma wadę - jest limit subdomen na konto - fakt chodzi o zwiększenie ilości konto PRO bo jak mam 40 subdomen to muszę meic 2 konta, ale nie koniecznie przyczynia się do wzrostu mocy systemu, ale z drugiej strony nie doda nikt hostingu for - bo bedzie to nieoplacalne

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności