Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mnie dziwi jedno, czemu na ten system są ataki a na drugi nie, tu konkretnie widac faworyzacja drugiego, a teoretycznie niczym się nei różnią, linki rotują się, w rożnym czasie, ot wszystko.

Koledzy po prostu mają żal, że xann robi dobry biznes, jest o nim głośno, i ludzie korzystają, wydaje mi sie, że przemawia zazdrość.

LINK TO LINK, i tyle, każdy ma moc, nie powiesz mi, że link na podanej domenie ma wartość zerową, bo nie masz jak tego udowodnić, nawet jesli ma 0,1 to dla mnie jest wartościowy, bo 10k takich punktów, + jakieś mocne, i jestem do przodu, co do tematyczności, nikt jeszcze nie udowodnił, że na 100% ma wielką moc, tak samo jak z adresami IP, czy takimi samymi NS dla domeny,

Pokaż linki, to przyznam Ci rację, wiadomo nie potwierdzone, ale profilaktyka, i sam unikam się powtórzeń (NS, IP itp) ale bez brawury, z jednej skrajności w drugą, zawsze są 2 strony, dobra i zła, i nie starajcie się robić ciągle białej, bo i tak wam nei wyjdzie, bo będzie nudno, bo musi być dobro i zło na świecie :)

a jeśli nie macie stron w e-webie to już kompletnie nie rozumiem o co problem, to jak wtykanie swojego nosa w nie swój problem, jeśli macie, to nie powiecie mi, że podłączacie same zaiste portale bo mało kto tak zrobi.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoozool : Niestety LINK to nie LINK ... musisz pamietac o jednym czynniku : licza sie tylko zaindeksowane linki

Przyklad kilku stron z Eweblinka i jakosc jaka one prezentuja :

https://www.lg.kontent-sms.pl/

Sama domena (katalogo glowny nie znajduje sie nawet w indeksie google :))

https://www.bilard-krakow.abcgo.pl/

Dokladnie to samo

To teraz powiedzcie mi ile warte sa linki na podstronach ktore nie sa zaindeksowane w google ? Dalej twierdzisz ze link to link ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że domena nie zindeksowana to nie znaczy, że google po niej nie chodzi, sam mam przez googla zjedzony transfer 4gb, a indeksacja 10 stron :)

a może to i nie moje strony, ale to jest totalne świństwo pokazywanie linków do spamów, bez zgody właściciela, odrazu puść spam raporta, i basta

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiedzcie mi ile warte sa linki na podstronach ktore nie sa zaindeksowane w google ?
Nic.

Od zawsze tak było, że część linków wyświetlała się na takich stronach (w SWLach rotacyjnych). Nagle przejrzeliście na oczy?

Moc systemów nie jest zależna od ilości takich stron w systemie, ale od ich ilości w stosunku do stron zaindeksowanych.

Mam nadzieję, że wszystko jasne i proszę o zakończenie kolejnej dyskusji o "pierdołach".

[dodane]

Mała poprawka.

To że strona nie jest w indeksie Google, nie oznacza że robot jej nie odwiedza. Tak jak napisał Zoozool. Nic odnosiło się do stron których robot nie odwiedza.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoozool : Niestety LINK to nie LINK ... musisz pamietac o jednym czynniku : licza sie tylko zaindeksowane linki

Przyklad kilku stron z Eweblinka i jakosc jaka one prezentuja :

......

To teraz powiedzcie mi ile warte sa linki na podstronach ktore nie sa zaindeksowane w google ? Dalej twierdzisz ze link to link ?

Czy masz problemy z przyswajaniem informacji lub ich zrozumieniem?

Juz parenaście razy mówiłem zapoznaj się z narzedziem zanim zaczniesz coś pisać bo wychodzisz na ..........

System e-wellink jak wiedzą jego użytkownicy nie wysła linków na strony z SITE = 0 było podawane wiele razy

https://www.forum.e-weblink.info/uwagi-i-op...stron-fundacji/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak cache, data cache starsza o ileś dni nie wskazuje na to, że pająk G po niej nie chodzi. By to stwierdzić, trzeba mieć dostęp do samej strony i miec na niej jakąś statystykę, nawet serwerową. Toż to podstawy...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiem sie nie zgodzic. Sama wizyta GB bez zmiany daty w cache nie wplywa na zaindeksowanie linkow na niej sie znajdujacych.

Proponuje zrobic krotki test: wprowadzasz np na stronie nowy tekst , mimo ze google bot na niej byl , a data w cache sie nie zmienila nie masz mozliwosci wyszukania tego tekstu na tej stronie.

Uwazam ze analogicznie jest z linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... linki pojawiaja sie na stronach na ktorych nie ma wizyt bota (brak daty w cache ). Tego typu linki nic nie daja.

Polecam dział dla początkujących bo raczej nikt nie bedzie Ci tłumaczył zasady działania SWL rotacyjny, które opierają się głownie na prawdopodobieństwie i mają całkowicie inne zasady niż systemy stałe

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Ostatnia wizyta googlebota byla 30 dni temu !!!
na stronach na ktorych nie ma wizyt bota (brak daty w cache ). Tego typu linki nic nie daja.

to ze nie zmienia sie kopia nie oznacza wcale tego co napisałeś.

Proponuje zrobic krotki test: wprowadzasz np na stronie nowy tekst , mimo ze google bot na niej byl , a data w cache sie nie zmienila nie masz mozliwosci wyszukania tego tekstu na tej stronie.

Tu masz racje, bo jak mam znałeś coś co dopiero zostało umieszczone i nie ma świeżej kopi??

Tylko ze kopi strony tego nie mam a w samym Google już można to znaleźć.

Jako ciekawostkę dopisze ci ze w Google wynikach już jest, a klikniesz na kpie będzie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności