Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Smiem sie nie zgodzic. Sama wizyta GB bez zmiany daty w cache nie wplywa na zaindeksowanie linkow na niej sie znajdujacych.

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz - miałem kiedyś sytuację, że zupełnie świeża domena dodana tylko do jednego mocnego katalogu zaindeksowała sie mimo braku zaindeksowania jakiegokolwiek (!) linku do niej. To zupełnie odwrotne do Twojego twierdzenia; sama wizyta GB może sporo zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzisz kolego ludzie Ci usilnie starają się wtłumaczyć że zapist strony w histroi google nie ma nic wspólnego z ostatnią wizytą google bota na stronie i to że linków nie widaćw cashe strony wcale nie świadczy że google ich nie lizną - włąsnie to ci wszyscy tłumaczą

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam jakiegoś tutorialu/informacji jak zainstalować e-weblinka na PIKO CMS.

Include w tym CMSie nie dziala. Teoretycznie to smarty (plik szablonu w

.tpl), jednak w praktyce po smartach nie ma tam sladu. Rozszrezenie

zmienione na php nie pomaga - include dalej nie dziala. Mam sporo serwisow

na tym systemie, przesiadka nie wchodziw gre...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screw - przeciez piszesz o zupelnie innej kwesti . Co to ma wspolnego z linkami ? Domena mogla byc wordpresem i zaindeksowac sie poprzez wbudowane pingowanie.

Pisze o dokladnie tej samej kwestii - domena byla jedna podstrona/wizytowka lekarza(HTML) zostala umieszczona w kalogu onetu na (niezaindeksowanej) dokladnie jednej podstronie(sprawdzalem na wszystkie mozliwe wariany, bo tez nie chcialem uwierzyc). Mimo ze darze Cie szacunkiem za wszystkie(lepsze i gorsze)testy, a przede wszystkim topici do dyskusji, tutaj sie niestety mylisz. GB dzieki tej niezaindeksowanej podstronie(a co za tymi idzie brakiem w G jakiegokolwiek sladu o niej) trafil na nowa domene, to oznacza ze mimo braku informacji w Google nowe linki sa w jakis sposob zauwazalne dla wyszukiwarki wraz z sama wizyta GB.

PS. Nie mam polskich liter wiec prosze o wybaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie twierdze ze jest to powtarzalne i nie bylo jakiegos przypadku, pisalem juz gdzies na forum o tym. Dokladnie to wygladalo tak: nowa strona zrobiona w 5 minut na szablonie HTML - jedna podstrona. Wrzucona na zupelnie swiezej domenie(wszystko Masternet), dodany tylko jeden link w katalogu Onetu, ktory pojawil sie na niezaindeksowanej podstronie dopalonej 1000 pkt e-weblinka. Po 3 dniach strona pojawila sie w indeksie, mimo braku podstrony katalogu nawet po miesiacu. Teraz po kilku miesiacach stronka dalej w indeksie, pkt zdjete, podstrony Onetu brak. Inne mozliwosci linkowania sprawdzane kilkakrotnie przez rozne narzedzia, brak pingowania. Aby sie upewnic trzeba zrobic kolejne testy, jednak to zdarzenie zmienilo troche moje spojrzenie na linki w Google. Pozdrawiam ;)

PS. Nie wysylalem nikomu linka do tej strony mailem, nie uzywam chroma ani toolbarow. Najwieksze jest prawdopodobnienstwo ze w ten sposob trafila do indeksu, jednak nie mozna wykluczyc jakiegos spy(raczej sie pilnuje) ze strony Googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracając do tematów bonusów to czy dla Xanna trudno byłoby wprowadzić bonus dla stron które mają linki wychodzące wyłącznie z e-weba? ponieważ takie strony byłyby naprawdę wartościowe dla systemu ,a teraz nie opłaci się robić stron wyłącznie dla e-weba ponieważ dostaje się +30% tak samo jak strony na których jest np. seomatik z 4 linkami i eweb ,a jeśliby dać +40% dla stron które mają linki wyłącznie z e-weba to byłaby zachęta :P

Xann co o tym myślisz?

Oferta firmy Zgoda to najlepszy na polskim rynku węgiel piece piekarnicze który sprzedawany jest na terenie całego kraju w sieci marketów Castorama. Oprócz ekogroszku firma zgoda oferuje również ekogroszek w wygodne do użytku worki 25kg. Dodatkowo zgoda sprzedaje też pozycjonowanie stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem obecnie jest dla ciebie Robcio, że oprócz eweblinka są 3 moje linki czy innych userów ? Nie popadajmy w paranoję. W pewnych sytuacjach takie linki mogą działać na plus. Ideą googla jest linkowanie innych stron przecież i o ile są to linki tematyczne bez hurtowych ilości umieszczanych w stopkach strony to problemu nie ma. Lepiej zadbajcie aby wasze linki systemowe znalazły się wyżej na stronie i pomiędzy znacznikami <body></body> to da dużo lepsze efekty niż tylko linki eweblinka w stopce poza znacznikiem body.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności