Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale przyznasz, mi że jak wymieni, to i tak przyczepisz, się że pokazał, i tak kłótnia i dogryzanie będzie trwało nadal, a po co psuć sobie poranną brzydką pogodę(w poznaniu) jak można zająć się swoim "interesem" i patrzeć i w głębi duszy się śmiać i czekać na czyiś koniec, satysfakcja, że przepowiedziało się cos na forum, jest mniejsza niż cieszenie się w sobie, że miało się rację :)

Miłego dnia mimo wszystko Ci życzę i dużo słoneczka;)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przedstawiamy cos jako fakt to warto to uwiarygodnic.

Masz ponoć około 1300 podpisanych umów z Klientami, możesz je zeskanować i gdzies "powiesic" w sieci by ten fakt uwiarygodnić? :)

IT Xann tego nie poda, nawet jak by bardzo tego chciał...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie ma nic wspolnego z eweblinkiem. Mozesz skorzystac z dostepnych formularzy kontaktowych i sprawdzic nasze referencje (przykład dużej firmy którą pozycjonujemy : Infosys BPO w Europie )

Informacja Xanna jest raczej malowiarygodna bo wielokrotnie pisal bzdury/glupoty na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos jest nie tak . Jak jest czkawka i site leci w dół to e-weblink odrazu to wykorzystuje i zmniejsza punkty. Jak site idzie w góre 2 tydzień to nadal mam "0'. Jakaś moderacja tych stron ?? moderacja w kierunku żeby za duzo nie dac punktów. Xann minęło 7 dni z hakiem kilkudniowym i site jest "0".

coś jest nie tak. I jak mam kupic konto PRO jak na darmowym takie cyrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu osobom w zupełności wystarcza.

Parametry rosną - zmiany widoczne z opóźnieniem, parametry spadają - zmiany też są widoczne z opóźnieniem. Wszystko się wyrównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten system bez opłacenia abonamentu jest do bani. A może to celowe działanie by więcej kont premium szło ?;>

A co w tym złego? No sorry, ale właściciele SWL-i, niezależnie jakich też ponoszą koszty, czemu maja niby prowadzić działalność charytatywną? Ja tam w tym nic złego nie widzę - chcesz zarabiać na pozycjonowaniu czy też wypozycjonowaniu swojej strony? Ponosisz koszty, to naturalne. A im więcej kont płatnych (w tym wypadku PRO) w systemie tym większa szansa na to, że system będzie się rozwijać i wzbogacać o nowe funkcjonalności.

tourpages_baner.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadek site jest odrazu odnotowywany (no bo to na niekorzyść e-weblinka) , ale jeśli to "czkawka site" to szybko nie wzrośnie zapewne.

Ja mam tylko pytanie czy, to że katalog przynosi pkt. (site w google jest) jest moderowane. Np dodano 100 katalogów dziś i one sie krecą już w google a 'moderator' może je wrzuci za 7-10 dni. Czy tez to automat. Ale cos mi wyglada to bardziej na manualny wpływ webmini czy są coś warte czy nie (pod kątem pkt.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności