Skocz do zawartości

Ciekawy zestawik spamera


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

W regulaminie napisane jest max 3 linki i to że nie ma mowy o bannerach czy buttonach znaczy że należy je stosować a Ty jak prawdziwy bismesmen wykorzysujesz tą lukę.

Jakie wykorzystywanie luki? Przeciez w sumie sa 3 linki (2 tekstowe i jeden banner).

Nie rozbijamy sie o jakies szczegoly i jezeli ktos lubi sie czepiac, to niech chociaz czyni to zasadnie.

Ja umiescilem banerek tak dla wygladu, ale po pewnym czasie stweirdzilem, ze moze podepne jakis link.

Wlasnie ja zastanawiam sie nad tym, zeby wylaczyc lokalne avatary i umozliwic tylko zdalne

Jaki ogromny transfer. Bez przesady.

mozna zawsze to zrobic w niemalze martwym dziale "Grafika".

cos wymysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jaki ogromny transfer. Bez przesady.

zdziwil bys sie jaki jest transfer tutaj, a forum rosnie z dnia na dzien (co mnie bardzo cieszy) i transfer rowniez, wiec jeszcze nie teraz ale w przyszlosci pewnie tak bedzie trzeba zrobic.

Taka nowa świecka tradycja...

czyli okazja, bo mi sie corka urodzila... tzn. pewnie kiedys urodzi i wtedy nazwe ja tradycja... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i transfer rowniez, wiec jeszcze nie teraz ale w przyszlosci pewnie tak bedzie trzeba zrobic.

Michal, bez przesady. Przeciez to nie jest rozwiazanie na dluzsza mete. PRzeciez nie kazdy ma ftp, nie kazdemu sie chce, a poza tym mozliwosci forum powinny rosnac a nie malec.

bandwidthu mozna zaoszczedzic na inne spoosby (przeczyscic pliki .tmpl w phpbb). Ja mam przy podobnej ilosci tematow na viewforum.php 2 razy mniejsza objetosc. vide: www.ewiza.com/forum

Sam mam dwa fora i w jednym przypadku bede musial powiekszyc pakiet hostingowy. W dodatku na jednym forum pozwalam uploadowac pliki graficzne, co oznacza, ze transfer idzie z mojego bandwidthu.

Uzytkownicy beda to cenic.

Wiem, ze zaraz beda glosy, ze liczy sie tylko merytoryczna dyskusja, ale nie badzmy tez naiwni.

To sa tylko moje sugestie i mowie to w dobrej wierze, a nie zeby niepotrzebnie krytykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie co do odchudzania htmla - to takze plus dla userow. Wielu śmieci można się pozbyć. Z dużej części linków też można zrezygnować po zalogowaniu - google sie nie loguje ;-P

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRzeciez nie kazdy ma ftp

tu raczej sa webmasterzy i jezeli nie maja ftp to moze maja ssh :P

nie kazdemu sie chce

to juz inna sprawa....

bandwidthu mozna zaoszczedzic na inne spoosby (przeczyscic pliki .tmpl w phpbb)

jasne i mam juz prawie gotowa wersje szablonu, ktora jest duzo lzejsza.

Ja mam przy podobnej ilosci tematow na viewforum.php 2 razy mniejsza objetosc. vide: www.ewiza.com/forum

hmmm..

To sa tylko moje sugestie i mowie to w dobrej wierze, a nie zeby niepotrzebnie krytykowac.

oczywiscie, ze tak i wszystkie sugestie sa brane pod uwage i jak narazie sa avatary i usmieszki. itd... ;)

Czy możesz wskazać zaletę pliku graficznego w dyskusji o pozycjonowaniu?

ja moge. obrazek 1x1px w kolorze tla

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tojan ;), tak szczerze, powiedz:

Czy możesz wskazać zaletę pliku graficznego w dyskusji o pozycjonowaniu?

No wiedzialem, ze znajdzie sie fan czystej formy. :twisted:

To moze ja odpowiem ci odpwiem pytaniem:

czy widziales gazete bez zdjec?

kazdy ma jakies poczucie estetyki i dlatego to forum sklada sie z wieszych i mnijszych obrazkow, a nie zwyczajnych <table><tr><td> blablabla.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm..

Cytat:  

Nasi użytkownicy napisali 601 wiadomości  

vs

Cytat:  

Nasi użytkownicy napisali 32108 wiadomości

ja nie mowie o wielkosci bazy, tylko o wielkosci indeksu viewforum.php (co wczesniej zaznaczylem), a ilosc postow nie ma znaczenia dla bandwidthu.

Wprawdzie ja mam troche mniej postow na strone, ale zostala wyrzucona wieksozsc alt tagow, niepotrzebnych image'y i kilku innych pi****l, co sprawia, ze viewforum.php (zrzut indeksu forum) jest znacznie mniejszy.

jasne i mam juz prawie gotowa wersje szablonu, ktora jest duzo lzejsza.

no to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie o wielkosci bazy, tylko o wielkosci indeksu viewforum.php (co wczesniej zaznaczylem), a ilosc postow nie ma znaczenia dla bandwidthu.

tzn. bezposrednio moze nie, ale posrednio ma, bo bandwidth jest uzalezniony w duzej mierze od ilosci odslon, a im wiecej postow dziennie tym wiecej odslon...itd....

no to super

pewnie, ze super i juz niedlugo wprowadze zmiane, tylko jeszcze musze to troche podszlifowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma jakies poczucie estetyki i dlatego to forum sklada sie z wieszych i mnijszych obrazkow, a nie zwyczajnych <table><tr><td> blablabla.....

Tak, ale to jest *wokół* dyskusji o pozycjonowaniu :), a nie w niej ;). Jedyne obrazki jakie widziałem na seo forach to jakieś wykresy, skrinszoty, nic więcej chyba? :)

Oke, EOT, moje zdanie znasz, nie ma co bić piany.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke, EOT, moje zdanie znasz, nie ma co bić piany.

luz

Jedyne obrazki jakie widziałem na seo forach to jakieś wykresy

reply.gif

192952179414eb19d1e30d.gif

hdr_bg.gif

hdr_left.gif

optymalizacjalogo.gif

icon_profile.gif

icon_icq_add.gif

Logo_25gry.gif

i masa innych

tzn. bezposrednio moze nie, ale posrednio ma, bo bandwidth jest uzalezniony w duzej mierze od ilosci odslon, a im wiecej postow dziennie tym wiecej odslon...itd....

tojan3 napisał:

Oczywiscie, ze tak, ale jezeli masz przeczyszczony html tym wieksze masz oszczednosci . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności