Skocz do zawartości

Ciekawy zestawik spamera


tojan3

Rekomendowane odpowiedzi

niech chociaz czyni to zasadnie.

A nie zasadnie? jakoś wszyscy rozumieją jednoznacznie tą część regulaminu oprócz Ciebie ;)

jezeli ktos lubi sie czepiac

Drobiazgowość a czepianie się to dwie różne rzeczy :P

Tak, ale to jest *wokół* dyskusji o pozycjonowaniu

Dokładnie i o ile daleki jestem od negowania korzystania z multimedialnych maili (o ile nie przychodzą do mnie jako nieporządane) to forum o pozycjonowaniu zdecydowanie może funkcjonować jako forma teskstowa.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ten obrazek google jest akurat nie trafiony, bo Michał nie umiescil go na Swoim serwerze Smile

Wiec nie zabiera transferu

ale mowa byla o obrazkach na forum, a nie o ich pochodzeniu (zewnetrznym czy wewnetrznym) vide

Jedyne obrazki jakie widziałem na seo forach to jakieś wykresy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałeś tym postem pokazać? Przecież doskonale wiesz o czym mówię. A Ty - pokazałeś mi logo forum i awatara?

Tak, masz racje, to byl raczej zart i podkreslenie tematu. Uwazam, ze to forum wcale nie musi pelnic funkcji wylacznie informacyjnej

Zdjecie nie koniecznie tez bedace wykresem moze tez niesc jakas informacje. (np rozwiazania graficzne, organizacyjne na stronie itd)

Powiedzmy w ten sposob, czasami mam ochote zamiescic zdjecie just for fun.

Poza tym mowimy tu nie tylko o seo (co najmniej 1/3 kategorii nie jest zwiazana z seo), ale jak juz wczesniej bylo powiedziane nawet obrazki maja znaczenie w seo.

A nie zasadnie? jakoś wszyscy rozumieją jednoznacznie tą część regulaminu oprócz Ciebie

Ktora czesc regulaminu zlamalem? Przeciez mam 3 linki (wlacznie z bannerem), a nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora czesc regulaminu zlamalem?

A czy napisałem gdziekolwiek, że złamałeś Regulamina? Skoro dla Ciebie nie ma różnicy to równie dobrze możesz ustawić sobie trzy bannery w sygnaturce. Przecież liczba linków będzie się zgadzać.

Weź pod uwagę też to że każdy nowy Forumowicz ujrzawszy Twoją sygnaturkę sprawi sobie w niej bardziej kolorowy i większy od Twojego banneru, może nawet dwa albo trzy.

Nie ma sensu chyba dłużej dyskutowac na ten temat, problemy rozstrzygnie nowa wersja Forum. Zapięcie pod URL'e z sygnaturki proxy też będzie miało swoje zalety.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę też to że każdy nowy Forumowicz ujrzawszy Twoją sygnaturkę sprawi sobie w niej bardziej kolorowy i większy od Twojego banneru

Ja sie bede cieszyl, to przynajmniej ciekawiej wyglada niz smetny pozycjonerski link.

Tak jak juz napiaslem, nie umiescilem tego bannera, zeby odniesc z tego wymierna korzysc lub robic komus na zlosc.

De facto nie ma on wiekszego znaczenia, ale podyskutowac mozna.

Over & out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności