Skocz do zawartości

[prywata] Karty płatnicze


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś doradzić odnośnie kart płatniczych. Ostanio zawiodłem się na ekarcie mbanku i szukam czegoś lepszego.

Poszukuję karty, którą mógłbym np płacić za rezerwacje biletów lotniczych, płatności za granicą (w sklepach oczywiście) i wypłacie pieniędzy w zagranicznych bankomatach.

Nie chciałbym aby to była karta kredytowa, ponieważ nie chcę później dawać bankowi "x"%, tylko, która ładnie będzie pobierać kasę z mojego konta.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła karta do konta Inteligo
A znacie coś z bardziej "przyziemnego" ? wolałbym iść do placówki, niż wszystko załatwiać przez kuriera ?
Buncol z karta kredytową jak spłacisz całość w terminie to nie płacisz prowizji.

Ale w jakim banku tak masz ? Dzisiaj rozwiałem z konsultantką mbanku, bo nawet sami zaproponowali mi Visę, ale prowizja jest od każdej transakcji a nie ma czegoś takiego jak uzupełnienie jak np eKarte

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol a jakie nie przyjemne przeżycia masz z mBank? Ja mam już u nich drugi rok kartę Visa Internetową płacę kilka razy w roku i nie ma problemów. Przysyłają z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol a jakie nie przyjemne przeżycia masz z mBank?
Problem był z wypłatami pieniędzy z bankomatu. Pieniądze chciałem wypłacić z Caja de Madrit (w Madrycie dość popularna sieć bankomatów). Probowałem chyba 2-3 razy i zawsze nie autoryzowało mi karty. (kartę mam Vise Electron do eKonta). Dlatego szukam jakiegoś innego banku tylko, żeby miał jakieś swoje oddziały gdzie w razie czego można iść i porozmawiać. Szkoda, że nie ma u na Santandera (jest ale narazie tylko placówki kredytowe).
a mam już u nich drugi rok kartę Visa Internetową

mrk chodzi Ci o tą ich przezroczystą ekartę ? Jeśli tak to napisz czy autoryzuje Ci paypala

ja mam tak w citi i raiffeisen
jimmi możesz napisać czy posługiwałeś się nimi za naszymi granicami i np do płatności w internecie (pay pal, rezerwacja samolotu, itp.)
karta pre-paid Money.pl we wspolpracy z BZWBK, pelna VISA, 25zl/2 lata.

Mendax rozumię, że korzystasz z niej tylko do płatności internetowych ? A mi chodzi, żebym się mógł nią normalnie posługiwać

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol tak ta z delfinkiem. Płaciłem nią przez paypal kilka razy ostatnio miesiąc temu i nie było problemu

O widze, ze chyba znalazlo sie rozwiazanie mojego problemu. Bo chcialem cos do paypal'a ale nie moge meic karty kredytowej bo nie zarabiam.

Czyli jak wezme ta karte z delfinkiem, to sie nazywa 'Wirtualna karta Visa' to bede mogl placic w paypal'u. Bo nie moge znalazc czegos takiego jak 'Visa Internetowa' na stronie mBank'u?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności