Skocz do zawartości

[prywata] Karty płatnicze


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Buncol, to coś Ci źle pani z mBanku wyjasniła. Ja mam w mBank Vise Electron (platnicza) oraz Vise Classic (kredytowa). Zadnych prowizji nie placisz! Masz max 54 dni na splate kasy. Jesli chodzi o prowizje to dotyczy to wyplat gotowkowych, a tak jest w kazdym banku. Jaki bylby cel udzielac "kredytu" bez zadnej prowizji? Jesli placisz karta w necie czy w sklepie to sklep pokrywa wszelkie koszty takiej transakcji, Ty nie wydajesz grosza. Ja wielokrotnie korzystalem za granica z wyplat gotowkowych za pomoca karty z mBanku i nie bylo zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ekartę też nie narzekam. Zweryfikowałem ją PayPal, oraz raz na miesiąc Google sobie z niej ściąga należne pieniążki.

W sumie, to jeszcze nigdy z mBankiem problemów żadnych nie miałem i uważam że jest to jeden z lepszych eBanków (o ile nie najlepszy w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płatności online można robić bez problemów a jak masz citi to gdzieś zawsze znajdziesz jakiś bank który należy do citi corp. i tam pomagają jak by co.

Lesiu ma poniekąd rację % naliczają od razu jak tylko wyciągniesz ale prowizje od użycia to raczej już nie spotykana opłata, dawniej banki tak robiły ale teraz można by było się kłócić o 2% raba w sklepach za zapłatę gotówką, bo tyle pobierają banki.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wezme ta karte z delfinkiem, to sie nazywa 'Wirtualna karta Visa' to bede mogl placic w paypal'u. Bo nie moge znalazc czegos takiego jak 'Visa Internetowa' na stronie mBank'u?

Nie wiem jak jest z płaceniem, ale Paypal nie chciał mi jej zaakceptować (wirtualna Mbanku) w trakcie walidacji konta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam teraz validuje kartę, wcześniej nie mogłem więc mbank się postarał :)

płatności online można robić bez problemów a jak masz citi to gdzieś zawsze znajdziesz jakiś bank który należy do citi corp.

jimmi mówisz o zwykłej karcie Maestro wydawanej dla konta osobistego dla osób fizycznych ?

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności