Skocz do zawartości

walentynki - posumowanie


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że na tym forum jest przynajmniej kilka osób pozycjonujacych pod "walentynki" pozwole sobie podsumować nasze działania.

Na początku był chaos.. nie, byłem ja :D 1-3 miejsce, latałem sobie w te i tamte. Potem wejście smoka zrobił Menek strasznie sie ciesząc. Jego przykład pokazał, ż enie ważne jak sie zaczyna, wazne jak sie kończy :)

a skończył na 10 miejscu, podmieniając w ostatnich dniach serwis walentynkowy na smsy.

Po drodze był też Szy. i Graff. Z racji tego, ze mają potencjał w serwisach byli bardzo wysoko do czasu... wiekliego krachu systemu korporacji, po którym wylecieli z google. :)

po tym zadowolony dryfowałem w okolicach 2-3 miejsca aż 3 dni przed walentynkami nawpychało się z 5 serwisów z logosikami przede mnie. :( nie powiem, byłem zaskoczony, że akurat dobrze trafili z czasem =D> brawa dla nich

dzień zakończyłem 60 tysiącami unikalnych odwiedzin, prawie milionem odsłon podstron, $$ za smsy i $$ za adsense :)

przy okazji dostałem

https://www.pcworld.pl/witryna/1355/17.html

warto było? warto. dlatego konkurencja w przyszłym roku będzie jeszcze mocniejsza. :)

ps. na co sie teraz przerzucamy? :) wielkanoc? dzień kobiet?

ps2. równie duzy ruch miałem z innego hasła... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda za cos ciekawego. Oby wiecej takich uslug. Gratuluje.

Mam nadzieje, ze zgarnales sporo kasy.

Ja nie moge sluchac teog jak to ciagle wszyscy rozbijaja sie o logosy dzwonki itd.

Ja pozycjonowalbym pod : walę tynki

walentynki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda za cos ciekawego. Oby wiecej takich uslug. Gratuluje.

dzięki.

i tak nie zdążyłem zrobić wszystkiego co chciałem :D

i jak wspomniałem drugie tyle wejść miałem na inne słowa, które wynikały z zawartości serwisu :)

poza tym nie każdy klikał w pierwsze pozycje w googlu widząc opis zawartości.

Mam nadzieje, ze zgarnales sporo kasy.

nie moge o tym mówić, było nieźle. ale nic szczególnego. znam osoby, które w adsense robią z 3 razy więcej :) za smsy tez była ciekawa suma. no i na allegro dostałem od cholery klików i teraz sie boje, że mi nie przeleja ;-( w jeden dzień zrobiłem to co kiedys w pare miesięcy :)

i tak najbardziej sie balem hostingu. przez ostatni miesiac zmienialem 3 razy serwer. za każdym razie 2-3 godzinki i serwer był ugotowany. pseudo hostingi w usa - szkoda słów. pseudo dedyki na dyskach ata tez LOL :D

dobrze, że na dzisiaj załatwiłem sobie porządny sprzęt bo by nic z tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze porządny sprzet to był:

Toshiba Magnia 3100 rack 6U

2xPIII 1000MHz

2.5GB MB RAM ECC REGISTERED

6 RAMEK HOT SWAP W 2 RAMKACH DYSKI(1x36GB u320MB 15000RPM HOT SWAP, 1x18GB u160MB 15000RPM HOT SWAP)

zasilacz HOT PLUG redundand 420WATT

i że pewna konkurencja z kartkami, nie dała rady, co chwile mieli:

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

co dziwniejsze, hostowali sie w home.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień zakończyłem 60 tysiącami unikalnych odwiedzin, prawie milionem odsłon podstron, $$ za smsy i $$ za adsense  

przy okazji dostałem https://www.pcworld.pl/witryna/1355/17.html

super! gratuluję :D

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje !!!!!!!

Jakie teraz maja byc święta, oprócz tych dwóch co wymieniles?

==EDIT==

Przeanalizowałem kalendarz i znalazłem:

- 8 marzec (wtorek) Dzień Kobiet

- 21 marzec (poniedziałek) 1-szy dzień wiosny, dzień wagarowicz :)

- 27 marzec (niedziela) Wielkanic

- 28 marzec (chyba kazdy wie) Śmingus dyngus, lany poniedziałek :D

- 1 kwiecień (piątek) prima a prilis (czy jak to sie pisze)

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 marzec (wtorek) Dzień Kobiet

:idea:

Skoro dzwonki mogą być na pierwszych miejscach, to chyba nikt nie będzie miał mi za złe, jak ja też spróbuje.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos

Gratuluje wytrwalosci i witryny dnia ;)

Czy wiersze są chronione jakimiś prawami autorskimi?

cytat zawsze mozna umiescic, oczywiscie z wzmianka o autorze, co do calych wierszy to nie wiem.

Skoro dzwonki mogą być na pierwszych miejscach, to chyba nikt nie będzie miał mi za złe, jak ja też spróbuje.

a co to sa dzwonki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to sa dzwonki

to są dzwonki

Chodziło mi o to, że skoro tyle osób sobie zarabia na różnych świętach, to ja też spróbuje. Może mi się uda? Zwłaszcza, że ostatnio Google lubi zaskakiwać.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są dzwonki

Chodziło mi o to, że skoro tyle osób sobie zarabia na różnych świętach, to ja też spróbuje. Może mi się uda? Zwłaszcza, że ostatnio Google lubi zaskakiwać.

to bylo troche cyniczne pytanie z mojej strony :oops:

no i nastepne :twisted: :

ale po co.... :?:

...skoro tyle tego jest i podejrzewam, ze masa internautow jak widzi w opisie strony slowo "dzwonki" to te strony omija.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności