Skocz do zawartości

walentynki - posumowanie


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

A co do pcworld: zapraszam do obejrzenia komentarzy pod Twoją stronką..

wiem, sam sie tam wpisałem i ich zjechałem :P

Czy wiersze są chronione jakimiś prawami autorskimi? Czy mozna sobie wziac i dac na strone?

rzuć okiem na ustawe o prawie autorskim. ogólnie dzieła sprzed któregos tam roku (1970? nie pamietam) prawo autorskie nie obowiązuje (dlatego każdy wydaje stare składanki hiciorów sprzed pół wieku) albo obiwiązuje na innych zasadach. musisz zapytać specjalisty, ja nie znam sie tak dobrze na tym.

ale ode mnie nie bierz bo moja żona spędziła duzo czasu na wybraniu najciekawych i przepisaniu ich, więc będzie zła :twisted: , że ktos idzie na łatwiznę ;) he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tyle tego jest i podejrzewam, ze masa internautow jak widzi w opisie strony slowo "dzwonki" to te strony omija

JA i dzwonki?

Nie ma mowy! Właśnie chcę być przed tymi dzwonkami wszystkimi. Wrzucę tam reklamy Google. (na razie mam 1 do 3 kliknięć dziennie ;) )

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie umieściłeś Adsense? Ja tam widzę tylko Allegro (tzn. wiem, że tam jest, bo tego nie widzę, jak większości reklam;)).

to do mnie?

tuz pod allegro. ale jak są dobroczynne to nic mi się nie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie lubi dzwonków

Bo wiele osób, które mają strony z dzwonkami pozycjonują je nie tylko pod słowa z nimi związane, ale też wszystkie bardziej popularne. NIDGY nie szukam dupereli do telefonów, a ciągle je widzę. stąd mój stosunek do tego typu stron.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności