Skocz do zawartości

Audycja w Radio CNEB


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znalazłem informacje o tym, że na radio CNEB wystąpi nasz słynny Paweł z firmy Elite :jezyk1:

Właściciel Linkorna. Z ironią niektórzy nazywają go też mistrzem ortografii.

W każdym bądź razie "nasza" gwiazda, chociaż już opóścił to forum będzie miała nam coś do powiedzenia o stronach w suplementalu.

Wtorek, 18:00.

Więcej na:

https://radio.cneb.pl/

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden jeżeli mi się uda słyszeć to bedzie recast na radio.szook.tv:17000 - miałem problemy techniczne ale już działa.

ale zmieni się adres dla radia na radio.szook.fm:17000

O ile oczywiście mi się uda słyszeć bo narazie to gdzies jestem i nie wiem jak tego słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to radio to pic na wodę. Chcesz słuchać to zapisz się do aurespondera, który będzie Ci raz w tygodniu zaśmiecał skrzynkę, z wielkimi pomysłami Piotra Majewskiego.

Oto kroki, jakie musisz wykonać, aby wziąć udział w audycji:

1. Wejdź na https://www.netcoaching.pl/login/signup.php i zarejestruj się za darmo na serwisie

2. Po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu się na netcoaching.pl, wejdź na https://www.netcoaching.pl/kurs/RadioCNEB i zapisz się na kurs (za darmo)

3. Najlepiej przed audycją (między 17 a 18) kliknij na link Audycja Radio CNEB w kursie, a następnie Naciśnij tu, aby wejść na czat - nie korzystaj z Internet Explorera 7. Polecam FireFox albo IE6

4. Jeśli przeglądarka poprosi Cię o zaakceptowanie skryptu Java, musisz go zaakceptować, żeby słyszeć muzykę.

5. Po chwili powinieneś usłyszeć muzykę przeplataną spotami reklamowymi (jeśli masz podłączone głośniki lub słuchawki). Jeśli nie słyszysz muzyki, musisz zainstalować maszynę Javy.

6. W górnej części strony znajduje się ewentualny opis albo slajdy czatu. Poniżej historia czatu, a na dole formularz do wpisywania własnych wypowiedzi. Z prawej strony znajdziesz listę uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplet Java używa 90% mocy Core Duo... nie ładując się do końca przez kilka minut. Wymyślanie idiotycznych standardów jest na topie chyba.

Chyba, że komuś tak bardzo zależy na pozyskaniu maili do spamowania swoimi ofertami...

Szook przyszedł z pomocą i restream zrobił to dostał bana... W końcu się mu udało wrócić ale nie za bardzo ciekawa rozmowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem jeszcze raz i.... spadłem z fotela.

Mi się nie chciało przechodzić przez durną drogę rejestracji.

Więc napisz co na tobie zrobilo takie wrażenie.

BTW. Ten Paweł na merytorium ( to samo co cneb ) delikatnie szkaluje dobre imie PiO :jezyk1:

baner_syrop_pio.jpg

... i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności