Skocz do zawartości

Audycja w Radio CNEB


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

heh nie sądze :) by miał.

Majewski był ostatnio w Szczecinie na audcyji w Radiu Szczecin.

Było słychac w głosie jak sam się podśmiewał z pewnych tłumaczeń :).

Ja dostałem 2 bany ale przy drugim i tak robiłem restriming tylko nie mogłem pisac i czytać to zmieniłem IP - dobrze że kochana tpsa dała mi troszkę.

Ogólnie FF gotował mi kompa.

Co do treści audycji się nie wypowiadam bo po co mam być posądzony że źle mówie o konkurencji :).

Ale technicznie to było jednak bardzo źle - proces reconnectow i zabijania komputerów to było straszne.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, byłem widziałem, słyszałem (ale... tylko na ff) , pomysł fajny... warty rozwoju i kontynuacji ...

ale jakoś bardziej podchodzi mi do gustu połączenie audycji radia szook.tv które jest niezależne od przeglądarki... + z kanałem #seo

podsumowując: wykonanie tragiczne, a uwagi ze ie i opera to shit (gdyż radio nie działa) wypowiadane przez samego bosa nie napawają mnie pewnością ze człowiek ten jest w pełni specem od marketingu, ot takie pierwsze złe wrażenie :/

p.s.

z ciekawosci wpadne za tydzień... j

Tru

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umrze, bo zawsze znajdą się tacy co wolą kupić w mango shark cordless sweepera niż przejść się do sklepu i kupić odkurzacz

to widocznie ja jakis nie swiatowy jestem

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę przeróżne zjawiska jakie zachodzą w społeczeństwie ci 'normalni nie-światowi' chyba stanowią mniejszość :)

I temu możesz sobie obejrzeć o poranku reklamy saunabeltu, posłuchać w radiu samej elity, kupić pakiet hostingowy z gratisową mydelniczką etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności