Skocz do zawartości

Programowanie Neurolingwistyczne


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę zastanawiałem się czy w ogóle brać udział w tym temacie. Trzykrotnie ugryzłem się w język, ale teraz już nie wytrzymałem. :unsure:

Cashmajster, nie obraź się, ale w kolejnych postach mówisz językiem osoby, która właśnie wróciła z pierwszego "spotkania" Amwaya i jest zachwycona tym co widziała. Jeszcze chwila, a zaczniesz powoływać się na Kiyosakiego i mówić że jesteś szczęśliwy i bogaty tak jak on kazał. To trochę drażniące dla tych, którzy już mieli wcześniej z tym kontakt.

O "szkoleniach" się nie wypowiem.

Każdy jakoś musi się utrzymywać. :)

Nieprawda, że NLP nie działa na prezesów, jak pisze °K°. Jestem nienajgorszym marketingowcem, a i tak kupuję gumę do żucia przy kasie. Analogicznie, nieprawda, że prostackie kopiowanie nagłówków nie przynosi zysków, kiedy klientem jest prostak.

Jak już napisał ktoś przede mną, warto znać podstawy NLP, nawet nie dlatego żeby się przed tym bronić (i tak nie obronisz się przed zaawansowanymi technikami), ale dlatego, że jest to ciekawe. Co bardziej obrotni, będą na tym zarabiać (nie nasza wina, że zachowania ludzi są bardziej przewidywalne niż silnik Passata). Trudno jednak liczyć na wielką odmianę w życiu, nagły przypływ pieniędzy, często kosztem narzucania wszystkim dookoła jacy to jesteśmy szczęśliwi bo nasz guru trener X nam o tym powiedział.

Pozdrawiam, J.

P.S.

Mam większe powodzenie u kobiet.
ZA DARMO zdradzę Ci wielką tajemnicę! Ty też możesz zwiększyć swoje powodzenie i atrakcyjność seksualną O 100% - DWUKROTNIE! Zapomnij, ile możesz zyskać gdy ZOSTANIESZ BISEKSUALISTĄ! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.
Mam większe powodzenie u kobiet.
ZA DARMO zdradzę Ci wielką tajemnicę! Ty też możesz zwiększyć swoje powodzenie i atrakcyjność seksualną O 100% - DWUKROTNIE! Zapomnij, ile możesz zyskać gdy ZOSTANIESZ BISEKSUALISTĄ! :unsure:

a jak do tego dojdzie rozdwojenie jaźni/osobowości to nawet z jednym partnerem/partnerką będzie 3kącik :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też możesz zwiększyć swoje powodzenie i atrakcyjność seksualną O 100% - DWUKROTNIE! Zapomnij, ile możesz zyskać gdy ZOSTANIESZ BISEKSUALISTĄ!

Łatwo Ci powiedzieć, te zdanie u heteryków powoduje takie samo uczucie jakie powoduje oglądanie fotek z rotten.com podczas śniadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cashmajster, nie obraź się, ale w kolejnych postach mówisz językiem osoby, która właśnie wróciła z pierwszego "spotkania" Amwaya i jest zachwycona tym co widziała. J

Zastanawiałem się czy warto opisać to na tym forum.

Jestem po kilku szkoleniach, książkach, praktykach.

"Każdy ma inną mapę rzeczywistości" i tak samo Ty inaczej odbierasz moje słowa niż ja, wypowiadając je czy pisząc.

Wyżej pisałem, że dla mnie jest to coś więcej niż "manipulacje", nie musisz mi nic udowadniać (tak, to może też jest manipulacja).

Bo zastanawiając się głębiej cała komunikacja jest manipulacją (i to stwierdzenie też)- i ten nawias też- i to też... i to też bla bla bla.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności