Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety (do pracy mgr)


ijonisko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam prośbę o wypełnienie ankietki, co niezmiernie mi pomoże w dokończeniu pracy mgr. Prośbę kieruje do osób w wieku od 18 do 30 lat, bo to jest, jak to się ładnie mówi, grupa docelowa. Wypełnienie zajmuje pięć (no góra siedem) minut. Tu jest link do strony z ankietką: www.ankieta.hostsms.pl

Z góry dziękuję wszystkim, którzy przyczynią się do rozwoju polskiej nauki (a w tym wypadku socjologii) ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest jakas zrabana, nie da sie jej wypelnic.

Wiec sobie daruje, a chcialem wypelnic :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jubi, tak jak pisałem, mój błąd - w P2 jest strasznie nieintuicyjnie i generalnie źle - bo instrukcja nie jest dosyć jasna ... Chodzi o wybór 5 i uszeregowanie ich - także miejsce 1 może być przyznane tylko jednej wartości, miejsce 2 też tylko jednej - kolejnej w hierarchii. Dlatego Ci przeskakuje - bo wybierasz na tym samym miejscu (np. 1) więcej niż jedną wartość ... Ale fakt, chylę czoła, bije się w pierś i krzyczę mea culpa bo tam jest niejasna sprawa :D:) Tak to jest jak się wszystko robi na ostatnią chwilę...

Milkus pytania są z mojej głowy, co do błędów pełna zgoda - dzięki, że mimo to, chciało Ci się i wypełniłeś :)

Gizmoo3 dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drugim podejsciem i mi sie udalo :)

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, faktycznie trochę pokręcona ta ankieta. :)

wypełniłem ankietę i pojawił się jakiś chwast na końcu... :)

BTW.

B. "Życie ma, a przynajmniej powinno mieć nadrzędny cel / cele . Głęboko wierzę że życie ma sens"

ODP.

raczej zgadzam się z twierdzeniem B

całkowicie zgadzam się z twierdzeniem B

Błąd logiczny: jeżeli w coś wierzymy, to nie mówimy, że coś powinno być, tylko, że coś jest. To tak jakby ksiądz mówił z ambony: "Bóg powinien istnieć, bo tak jest napisane..." Poza tym, nie możno "raczej zgodzić się z czymś" jeśli "głęboko się w coś wierzy"...

- to taka moja mała skromna uwaga

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Holee -_-

Paweł - "powinno" użyłem dlatego, że choć, powiedzmy, osoba A uważa, że życie jej ma cel, do którego dąży, ale z drugiej strony widzi, że jej kolega osoba B, żyje tak, jakby jej życie celu nie miało :) "Powinno" jest więc tu taką sugestią hmm nie wiem ... wskazówką :) ... W każdym razie jakoś tak to widziałem jak układałem to pytanie. Co do "raczej się zgadzam" to, tak jak napisał Nker, dla niezdecydowanych, tych którzy być może nie podzielają tak dalece posuniętego radykalizmu opinii ale jednak, z pewnymi zastrzeżeniami, się z nią identyfikują.... Dzięki za wypełnienie :)

Nker - co do wyników to dokładnie nie wiem, myślę że może za dwa, trzy tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności