Skocz do zawartości

LINKOR SPAMI


s4lc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja powiem wam z doswiadczenia na wp.

mialem MYK, krzyczalem krzyczalem i MYKU niema ;-), teraz nie mam myku.

wiec system spali sie jezeli bedzie zbyt powszechny.

Czy domyslacie sie ile lecialo spam raportow za moj system klikohita

ile razy szook byl na tapecie za klikohita.

Tak samo bedzie tutaj, innym zacznie sie to nie podobac i znajda cos lepszego, a szkoda bo system wart uwagi pokazujacy znaczna dziura ale i w sumie udowadniajacy iz Sandbox nie istnieje bo w sumie istnienie sandboxa powodowaloby iz strona z linkora powinna znikac z wynikow a wrecz jest inaczej, moze ktos ie wypowie teraz na temat sandboxa widzac strone linkor.pl z duzym przyrostem , gdzie one jest.

Ja raczej naleze do internautow ktorzy buduja wlasna siatke linkow zawsze to moje stabilne i malo ryzykowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy zaczną jechać na tym systemie , to w końcu stanie się on jakimś standardem czy co ?

Link przestanie być ważny?

Szy.

chodzi mnie jeno o to , że niedługo trza będzie strony obstawiać dmozklonami linkorami digitalpointami i innymi instrumentami ażeby w ogóle myśleć o istnieniu w sieci

takie tylko dywagowanie moje

wyprowadzam się chyba do lasu

( z laptotem :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze myk na WP to nie to co linkor.

My nie dajemy opcji na latwe pozycje dla badziewnych stron www. Moderacja juz jest a w przyszlosci bedzie jeszcze lepsza i syf nie bedzie mial prawa bytu w linkor.

Co do kopii dmozow, to one malo daja. Mamy limity na PR oraz google dosc skutecznie filtruje kopie dmozu jakos zduplikowana zawartosc.

Kazda technika zle wykorzystana jest ryzykowna. Powtarzam to po raz kolejny, ze linkor nie jest jedyna technika pozycjonowania. Dobry balans pomiedzy linkami z linkora (dajacymi duzy skok pozycji) + budowanie zwyklych linkow daje swietne efekty.

a ja powiem wam z doswiadczenia na wp.

mialem MYK, krzyczalem krzyczalem i MYKU niema ;-), teraz nie mam myku.

wiec system spali sie jezeli bedzie zbyt powszechny.

Czy domyslacie sie ile lecialo spam raportow za moj system klikohita

ile razy szook byl na tapecie za klikohita.

Tak samo bedzie tutaj, innym zacznie sie to nie podobac i znajda cos lepszego, a szkoda bo system wart uwagi pokazujacy znaczna dziura ale i w sumie udowadniajacy iz Sandbox nie istnieje bo w sumie istnienie sandboxa powodowaloby iz strona z linkora powinna znikac z wynikow a wrecz jest inaczej, moze ktos ie wypowie teraz na temat sandboxa widzac strone linkor.pl z duzym przyrostem , gdzie one jest.

Ja raczej naleze do internautow ktorzy buduja wlasna siatke linkow zawsze to moje stabilne i malo ryzykowne

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Regmen, wydaje mi się, ze to trochę bat nawet na samego twórcę...

Panowie, widze, ze zaczynacie sie bac konkurencji na rynku. Niestety czasy sie zmieniaja i konkurencja jest coraz wieksza i co najwazniejsze - pozycjonowanie za 500pln niedlugo nie bedzie mialo racji bytu (na szczescie). Pozycjonowanie bedzie taka sama praca jak w innych krajach i tak samo dobrze platna.

Ja w tym widze same plusy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardzienj za jezeli to bedzie skutek wzristu cen a nie spadku.

Obawiam sie jednak ze to skloni do zakupu nastepny 1000 ip i kolejnych sztucznych serwisow.

Na dzien dzisiejszy dzieki mechanizmowi indeksujacemu jestem wstanie postawic nawet 500 wyszukiwarek ktore to wygeneruja kazdorazowa inna zawartosc ale po co mam robic wyszukiwarke ogorkow, wyszukiwarke taboretow, wyszukiwarke aut itd itd, dotego moge wygenerowac tysiace stron wylaczajac aktywnosc linkow w wynikach ale czy to taki cel ?

mi nie problem do konca tygodnia odpale 20 wyszukiwarek na roznych ip na rozny temat i zadna nie bedzie jakims klonem, czy to takie skoplikowane wymienic sie hostingiem, albo dac zaincludowac swoje wyszukiwarki na inne serwisy w zamian za linki, nie.

No ilu by chcialo miec dmoza bez linkow indkesowanych ? wiekszosc bo poco amaj gdzies prowadzic.

Wiec pytanie kiedy ktos wygeneruje 1000 serwisow z 100000 podstron.

Dla testu przygotowalem szookacz.pl do indkesacji na ponad 3000000 stron z html

site:szookacz.pl i czy to ze ja akurat mam mase IP upowaznia mnie do tego by robic klony ? tak jak sa klony IP wcale nie, wole szukac ludzi ktorzy zechca cos zbudowac fajnego.

tak samo includowanie wynikow google ? czy to wielka sztuka tez nie.

Linkor jest bardzo dobrymprojektem bo jest indywidualny, jak webwweb czy moja wyszukiwarka, korzysta ze swoich zasobow nie z jakis tam rozwiazan zgapionych.

Ale jednak jest minus: piszac o wp to moj system byl platny wiec byle czego nie pozycjonowalem. Ale sam linkor moze powodowac zaspamianie, generowanie stron choć jak piszesz są pewne ograniczenia.

Ale jednak zaspamienie wynikow google linkorem tez w pewnym sensie budzi do refleksi, oni spamuja wynik ( nie w sensie zlych technik tylko linkor,linkor linko) to nalezy zabrac sie za siebie i takze przywalic 20 stron na linkach.

Michale powiem uczciwie, cieszy mnie wlasnie taka sytuacja bo tak jak mowisz zgina przypadki z pozycjonowania :-).

Jak linkor nie zrobi 10 stron a pierwsze 10 to ja sie martwic nie musze bo lada dzien odpalam katalogi i mam czym sie podbic, prawie caly alfabet domeny org.pl, duzo domen info i co najwazniejsze duzo IP i wkoncu swoj ukochany katalog ktory juz sie konczy, a zeby sie nie indeksowal w google nie moge powiedziec site:szukaj.szczecin.pl.

Wiec dzialanie linkora jest dla mnie jak najbardziej sluszne :-) i przydatne, zakoncza sie ery ksiazkowych pozycjonerow, bo niema takiej liczby ksiag gosci.

Pzdr

ps. osobiscie wolalbym komercyjna wersje linkora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności