Skocz do zawartości

tani dedyk w USA czyli managed.com


gruha

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedna sprawa związana z hostingiem:

- czy zmieniając hosting strace pozycje w wyszukiwarkach?  (nie zmieniajac domeny)

Nie, o ile nie zmienisz na serwer, który nie wpuszcza do siebie robotów (któś może tak oszczędzać sporą część pasma), lub taki, który chodzi na tyle wolno, że robot nie może się doczekać na żądany dokument.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko uważaj, żeby oni identycznie Twojego serwera nie wyklikiwali jak Ty będziesz swoje wirtualki.

Nie rozumiem co masz na myśli.

Mam na myśłi pewien profesjonalizm świadczenia takich usług. Ja z moim serwerem czujemy się bezpiecznię gdy wiemy, że nasz admin ma możliwość pełnego dostępu do spraw administracyjnych, więc w każdej chwili na moją prośbę może zrobić z serwerem dowolną rzecz.

W tym co napisałem wyżej zwracam Ci uwagę, że kupując 'wirtualny serwer dedykowany' w Stanach u polskiego reselera nie masz takiego komfortu jak wyżej i każda poważna kwestia będzie czekała, aż Twój provider skontaktuje się ze swoim providerem, a tamten dopiero problem usunie.

Takie usługi to taki hostingowy supermarket, mający swoje niezaprzeczalnie dobre strony, jak i mnóstwo niebezpieczeństw, na pewno czytałeś 'Walentynkowe Przygody Dziadka Normanosa'.

Uff, dość na dziś,

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to Polacy:)

Dokładnie zawsze można zadzwonić i pogadać w razie jakiegos problemu

Posiadają cztery łącza 100 i 155 Mbit w USA.

Jeśli chodzi o łącza to mają pewnie postawioną którąś z wersji kolokacji, można sobie zobaczyć ewentualnie jak one wyglądają na stronie the planet jest wszystko napisane.

Z kolei The Planet ma trochę grubsze łacza niż kolega EDDY podał :)

https://www.theplanet.com/datacenter.html

ogólnie moim zdaniem warto skorzystać z oferty hostings.pl

No tak. Chodziło mi o to, że hostings.pl ma limitowane łącza 100 i 155 Mbit, które, jak podaje admin, są wykorzystywane średnio w 8%.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym co napisałem wyżej zwracam Ci uwagę, że kupując 'wirtualny serwer dedykowany' w Stanach u polskiego reselera nie masz takiego komfortu jak wyżej i każda poważna kwestia będzie czekała, aż Twój provider skontaktuje się ze swoim providerem, a tamten dopiero problem usunie.

Oczywiście - sprostuję - być może jest tak, że Hostings mają absolutnie swoją maszynę tamże. Ale to się chyba nieczęsto zdarza? Szybciej posądzał bym o to KEI, czy inne firmy z top100 właśnie.

Nie ma mnie :].

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

hostings.pl jest na 55 miejscu: https://top100.pl/hostings.pl.htm

:]

Sledze dosc uważnie rynek hostingu i wyraznie negatywnych opinii o hostings.pl nie kojarze. wiec powinno byc ok.

Co do posiadania w roznych datacenter maszyn to dosc popularna metoda. Ja trzymam grupy maszyn w 3 roznych datacenter.

Kazde ma inna polityke sprzedazy( np. slabe maszyny - duzo pasma ), upgrejdow ( jedni kasuja jednorazowo, jedni miesiecznie za upgrejdy maszyn ).

Samych metod liczenia transferu jest co najmniej 3 i np tysiac GB moze roznic sie o 50% realnego transferu w zaleznosci od przyjetej metody.

Tak ze rozmieszczenie maszyn w roznych datacenter dosc dobrze wplywaja na stabilnosc provider-a i jak dla mnie to swiadczy pozytywnie o firmie.

pozdrawiam

Sylwester

Praca - Przetargi - Senior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności