Skocz do zawartości

czy nalezy mi sie chocby na paczke fajek ?


mihauu

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

od miesiaca bawie sie dla dla firmy greg-mar. zajmujacej sie samochodowymi instalacjami gazowymi( ponoc kompleksowa obsluga)

strona miala byc w googlu wypozycjonowana na :

-lpg - 28 pozycja ( lama jestem i nie moge sie przebic)

-auto gaz ok 150 ( wiadomo ze tu nie zarobilem nawet na 1 zapalke)

- instalacja gazowa 7 pozycja

przegladajac statystyki odwiedzin stwierdzilem ze strona jest dosc wysoko na hasla o ktorych wcale nie myslalem pozycjonujac ....

lpg - 34

instalacja lpg- 15

instalacja gazowa lpg - 5

samochodowa instalacja gazowa - 1

instalacja gazowa auto -1

instalacja gazowa samochodowa - 1

lpg instalacja 3

instalacja gaz 7

auto gaz instalacja samochodowa 1

lpg gaz - 4

gaz instalacja 2

samochodowa instalacja - 12

gazowa instalacja samochodowa - 1

instalacja lpg gaz- 1

lpg gazowa 3

wyzej wymienione frazy pochodza ze statystyk konta (awstats.pl)

wiekszosc fraz jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. nie sadzilem ze ludzie daja tak dokladny opis szukanego elementu.

od poczatku miesiaca mialem 203 unikalnych gosci na domenie (ok 90 % na na tej stronie)

czy nalezy mi sie jakakolwiek kasa za to zlecenie ??

(np na paczke fajrantów ?)

pozdrawia lama z poznania

ps nie wiedzialem gdzie wkleic tego posta (do jakiego forum)

ps2 jesli to juz bylo prosze moderatora o zablokowanie odpowiedzi.

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nalezy mi sie jakakolwiek kasa za to zlecenie ??

(np na paczke fajrantów ?)

jeżeli robisz coś nieświadomie to nie, szczególnie jesli już powiedziałeś szefowi - poza tym jak można pozycjonować nie będą świadomym jakie hasła się pozycjonuje - tego chyba nie można nazwać pozcyjonowaniem, szef moze ci zapłaciąc za wejścia z wyszukiwarki ale nie za pozycjowanie,

ps. wyobraź sobie dużą firmę - zleca pozcyjonanie hasła "papier do drukarek" a tu się komus przez zupełny przypadek jak to nazwałeś udało się "pozycjonować" tą stronę na hasło "papier toaletowy" ...

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem o czym mowisz Pneuma .

moi zleceniodawcy nie maja pojecia o moich umiejetnosciach , nie chcieli ich zweryfikowac, nie pytali o to co robilem do tej pory. po prostu powiedzialem im , ze zaplaca mi za efekty. na jakie frazy uda mi sie wbic , na ktora pozycje i jak to sie bedzie przekladalo na odwiedzallnosc strony ....

to moje pierwsze kroki nie ukrywam, ze nie znam sie na tym (ale mowie to wam a nie klientowi) branze gazowa sprawdzilem na ile umialem i wydawalo mi sie ze dam rade. poki co musze im pokazac efekty mojej pracy, bo robie to od ponad miesiaca a oni pewnie nie zauwazyli zadnej roznicy (ide o zaklad ze nie maja{nie umieja obsluzyc} ststystyk konta) ....

wypada im cos pokazac i powiedziec jakas sensowna kwote, po prostu uczciwa.

Jestem swiadom ze na ok 30 pozycje na lpg to co najwyzej ja moge kliknac, ale jak siadalem do www to strona nie byla nawet zaindeksowana,.. grafik po prostu wrzucil ja na ftp zgarnal kase i na tym jego wiedza sie skonczyla ( i dobrze:B))

pytam wprost ile kasy za to moge zawolac, tak zebym ja mial no swoje ukochane fajranty i zeby oni nie czuli sie oszukani. wiadomo ze ja musialem pracowac czytac i kombinowac przez ponad miesiac, zeby dojsc do tych efektow. wam zajeloby to nieporownanie mniej czasu, ale kazdy z nas na poczatku raczkowal .... ja stwierdzilem ze musze miec presje klienta , bo swojej www do tej pory praktycznie nie mam .... nie chce mi sie nic dla siebie robic, zawsze to odkladam (bla bla wiadomo o co chodzi)

jesli mozecie to powiedzcie po prostu ile $ ...

pozdrawiam i dziekuje za zdobyta juz wiedze mihauu

ps. obiecuje ze na tym nie poprzestane:)

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściemnij zatem jakoś, nabajeruj i żeby nie było za mało walnij tak ze 50pln. Każdy powinien być zadowolony i dodaj że to na początek i miesięcznie możesz wynegocjować inną stawkę (oczywiście większą B)

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności