Skocz do zawartości

Czy Tinky Winky jest gejem?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja raz słuchałem w radiu Maria o kontrataku neoliberalnych komunistów :) , po tej audycji przez trzy dni się bałem bo myślałem że będzie koniec świata , a co do tematu , spraw jest jasna Bolek i Lolek promują postawy gejowskie a Tola ( czy jakoś tak ) to była tylko przykrywka , nie wiem też co myśleć o Kreciku w końcu on tak często wchodził do brązowej dziurki ............... edit: ONI nas osaczają archiwum X

byłbym zapomniał zapraszam na następne wybory ! oczywiście kto może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zielony tak się wpasował, jakby był teletubisiem od urodzenia. A może, sądząc po wyrazie twarzy, on dalej jest na takim poziomie?

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno wiedziałem, że Teletubisie są złe - przykładem był ten fragment z family guy: https://www.youtube.com/watch?v=mohTmxMkV9U

Swoją drogą czy w tym wszystkim nie ma jakiejś propagandy heteroseksualnej? Bo czytam, że z Tinky Winky jest coś nie tak bo bawi się tylko z chłopcami i to jest bardzo podejrzane. Ja podczas spotkań z dobrą znajomą jeszcze z podstawówki, z którą utrzymuje do dziś kontakty, z rozrzewnieniem wspominamy czasy gdy największą karą było to, że musieliśmy razem siedzieć w ławce - chłopak z dziewczyną.

Wtedy jeszcze raczej nikt nie wykazywał zainteresowania płcią przeciwną - uważam to za coś normalnego - a idąc tropem myślenia obecnie rządzących to powinni z nas wyrosnąć sami geje i lesbijki.

Za to teraz w czasach takiego wszechobecnego epatowania seksem i sugerowania właśnie że tylko takie relacje są naturalne i zdrowe (czyt. jeśli nie interesujesz się płcią przeciwną coś z tobą nie tak) dzieciaki idą z sobą do łóżka w takim wieku, że włos się jeży na głowie.

Jeszcze parę? paręnaście? lat temu to było nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiac, mimo całego mojego narzekania na tbies, wole zeby puszczali to od obrad sejmu.

W sumie to sejm powinni wysadzic razem z kompletem poslow i senatorow w srodku.

Tylko bez obslugi biur i ministerstw, bez strazy ochrony itp - oni i tak niczemu nie są winni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności