Skocz do zawartości

Czy Tinky Winky jest gejem?


adek

Rekomendowane odpowiedzi

możesz powiedzieć "ludzie, róbcie co chcecie z tym krajem, ja się w to nie wtrącam".
Dokaldnie tak mowie, nawet wymyslilem plan: czesc polski zaorac, bedzie zboze dla europy, z czesci zrobic wysypisko - centralne polozenie sprzyja temu ze kazdemu bedzie blisko wywozic smieci, w kolejnej czesci zrobic elektorownie atomowe aby cala europa miala prad ;P

jak tak dalej pojdzie to byc moze i tak kiedys bedzie czego oczywiscie temu kraju nie zycze ale jest mi to kompletnie obojetne.

I to, że chorzy ludzie są u władzy wynika tylko i wyłącznie z tym podobnych ciemnogrodzkich przekonań "mój głos i tak nic nie zmieni", "i tak wybory wygrają złodzieje" itd.

ja dokladnie tak uwazam - nie sadze, ze jestem osoba glupia ;) a historia uczy - na calym swiecie, ze zlodzieje wygrywaja zawsze :] ew. jakies oszolomy, bo jak ktos uwaza, ze zrobi tak ze wszyscy beda zadowoleni to jest oszolomem, jedyny ktoremu sie udalo nazywal sie Hitler, niemcom sie podobalo ale reszcie swiata nie ;)

Zamiast narzekać na ludzi ze stołków na początek proponuję spojrzeć na siebie samego, bo jak ktoś, kto ma prąd na lewo, pracuje na czarno, bierze kuroniówkę, nie płaci abonamentu RTV mówi, że rządzą nami złodzieje... to aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera (oczywiście, to już nie było personalnie do forumowiczów, mam takich sąsiadów).

Pracuje na prawo (powaznie), place gigantyczne podatki, przez ostatnie pol roku sama sluzbe zdrowia zasililem kwota ok 3-4 tys zl (nawet nie wiem) a teraz sie nie moge doprosic zeby mi operacje piety zrobili, nie wspominajac ze za rentgena musze zaplacic z wlasnej kieszeni. Finalnie za operacje musze zaplacic tez, bo panstwowo mnie bezczelnie zbywaja. Operacja kosztuje prywatnie ok 600 zl, wiec po cholere ja place ten pier@#! zus ?

Nie toleruje takich cwaniaczkow, ktorzy na lewo maja renty itp - takich bym zlapal wszystkich i odrabialiby to co nakradli u niemcow na truskawkach, od razu by sie lepiej poczuli, szczegolnie ze zbierac by im pomagali lekarze, ktorzy im te papiery wystawili.

Spogladam na siebie samego - wzorem obywatela napewno nie jestem i nigdy nie bede, wrecz przeciwnie, jestem zwolenikiem bezprawia i totalnego zniszczenia, czemu ? zeby bylo ciekawie bo spoleczniackie zycie strasznie nudne ;) Dlatego takich jak ja nie powinno sie sluchac i zdaje sobie z tego sprawe :)

ps. ale naprawde nie wiem, nie rozumiem - jak mozna bylo zaglosowac na takich pajacow jak kaczynscy, giertych, lepper - robia wstyd i posmiewisko z polski na calym swiecie, teraz polakom za granica naprawde wstyd sie przyznac ze sa z kraju kwitnacej paranoi. Nie rozumiem jak mozna bylo tak uszkodzic swoj wlasny kraj i jeszcze chodzic ulicami, i uwazac sie za patryjote :]

To tak jakbym kupil malego fiata i na niego narzekal ciagle ze sie psuje i rdzewieje, nie kupilem innego auta bo byly tylko male fiaty. Skoro kupuje auto a ktore wiem ze bede narzekal to musi byc ze mna cos nie tak. Jezeli nie chce narzekac to nie kupuje malego fiata tylko czekam az trafi sie cos lepszego :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności