Skocz do zawartości

Czy warto reklamowac się w Ditel.pl


Bielack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do firmy znajomego (prowadzi średniej wielkości hurtownię) przyszła Pani z ofertą Ditel.pl

Zaproponowała wpis do katalogu z nazwą firmy, adresem i dwoma linkami (bez konkretnego anchora) i logiem (też podlinkowanym). Zasugerowała, że taki wpis podniesie pozycję jego strony w Serpach.

Mój znajomy zapytał mnie, czy warto - po prostu. Wpis kosztuje troszkę powyżej 1000 zł i jest umieszczany na jeden rok.

Nie przypuszczam, by wpis w katalogu ditel.pl podnosił pozycje strony w serpach, ale być może generuje jakiś ruch? Czy macie swoje zdanie na ten temat? Czy warto zainwestować we wpis w tym katalogu?

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalenie kasy

pewnie jeszcze link maja z parametrem nofollow - tak ma panorama

jak domnie dzwonili powiedzieli mi ze sie oplaca gdyz w zeszlym miesiacu mojej branzy z mojego regionu szukalo 30 osob - żenada - 100 zl miesiecznie za 30 osob z ktorym moga wejsc na twoja stone 3 bo wpis bedzie na 8 miejscu

w adwords przy tej kasie mozna miec 100 wejsc miesiecznie liczac 1 zeta za klikniecie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za rady.

Strona hurtowni mojego znajomego radzi sobie w serpach zupełnie nieźle. Na większość najważniejszych fraz jest w top 10, czasem trochę wyżej, czasem niżej - strona bardzo młoda, więc troche skacze. Ale obstawiam ją na ok. 50 fraz i spokojnie linkuję.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w adwords przy tej kasie mozna miec 100 wejsc miesiecznie liczac 1 zeta za klikniecie

Nawet i mniej. Ostatnio widziałem vouchery (bez konieczności potwierdzania przelewem)- 130 pln na konto za 280 pln na reklamę.

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie odpowiedź czy warto:

https://www.ditel.pl/link.php?url=www.ikar1.com&idk=30035094060&rekl=LWI

czyli *** warty taki link, widać że Pani nie bardzo wie co poprawia pozycję w SERP'ach, ich katalog najwidoczniej nie

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności