Skocz do zawartości

Jakie jest Wasze ulubione radio internetowe ?


majster

Rekomendowane odpowiedzi

:D JUBI co do szook radio seo to po krótkich problemach technicznych.

(masakra z shoutcastami) wraca grać - na dniach także na podstawie wielu opinii userów PIO zmieniony zostanie adres z szook.tv na szook.fm a radio będzie grało już w Piątek tj. 01.06.2007 o godz. 20.00

Troszkę się to wszystko przestawiło ale ;) będą też bonusy.

Audycja poświęcona będzie SEM - czyli reklama internetowa w wyszukiwarkach

dokładnie boksy reklamowe Onet Boksy - przy wsparciu promocyjnym portalu ONET

a także Link Exchange System a dokładnie Polskiemu Systemowi Wymiany Linków www.e-weblink.com

Wspólnie z portalem Onet uzgodniłem że do dnia 06.06.07 środa po piątkowej audycji rozpoczne rozdawanie testowych doładowań - tego dnia będą rozdane na forum PIO w odpowiednim temacie doładowania 1 partia o wartości łącznej 5 000 zł (1 partia) będą następne etapy.

Napisałem do dnia - bowiem jest to ostateczny termin przekazania kodów (być może uda się by były rozdawane w Piątek po audycji ale wolałem napisać bezpieczny ostateczny termin kiedy zostaną przekazane mi doładowania.)

Tak więc gorąco zapraszam wspólnie z portalem Onet.pl (Onet Boksy) a także systemem E-weblink.com w Piątek o godz. 20.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - nie nie.

Poprostu dbając o dobro userów PIO - słuchaczy radia itd. prowadze rozmowy z wieloma firmami/sponsorami itp.

Jest kilka firm zainteresowanych które chętnie wspierają takie akcje - jak np Onet który podjoł się współpracy i uruchumienie partii bonusowych doładować dla słuchaczy. Oczywiście prowadze dalsze rozmowy które będa miały na celu jakiś większy bonus podczas konkursu związanego z boksami.

Oczywiście nadal radio nie jest w żaden sposób finansowane z zewn.

Każda firma związana z SEM/SEO może po dostarczeniu profesjonalnego spota liczyć na darmową emisje spotów - bowiem za emisje reklam nie są pobierane opłaty - żeby uniknąć jakiegoś faworyzowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :) hahahaha

Co ty ja to robie z czystej pasji. Wlasnie koncze strone fm - ja raczej jestem skazany na PL lokalne firmy bowiem z nimi mozna sie jakos porozumiec. One sa blizsze wspolracy z czlowiekiem z SEO mimo ze konkurencyjnym niż zagraniczne. Choć kiedys myslalem inaczej.

Narazie to youtube nie jest mi w głowie choć mysle jak zrobisz alternatywe 3gp na szook.mobi czyli filmy na komorke. Tylko ze w PL cos takiego zrobic to zaraz Cie zamkna do paki - wiec czasem lepiej odpuscic pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

di.fm - to co mnie kręci tam to tam znajdę :) Audycje Armina i wielu innych znakomitych postaci.

W wtorki od 20 także www.anjunabeats.com - Radyjko Above & Beyond i ich wtorkowa audycja Trance Around The World

pozdros

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności