Skocz do zawartości

Zakłady bukmacherskie


Rekomendowane odpowiedzi

Hazardzista nigdy nie jest wygranym. Tak to jest skonstruowane. Nie wiem co byście tu napisali, to ja osobiście znam paru co graj. Zawsze jest chwalenie jak wygrają coś , ale jak przegrają jakoś cisza jest.

michalk

Jak jesteś taki dobry pokaz z parę wyników jak obstawiasz przed meczem zaraz będzie widać jakie masz umiejętności w te klocki. Tylko nie pisz ze to czy tamto bo podanie paru typów przez 2 czy 3 tyg nic nie będzie cię kosztować. Jak ci wejdą tylko zyskasz przyszłych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prawda jest taka, z tylko niewielki odsetek osob wygrywa regularnie, ba - zarabia regularnie. To zajecie dla ludzi o duzej wiedzy, i co najwazniejsze, z "mocna psychika" :glaszcze: Brat mojego dobrego znajomego zaczal grac 4 lata temu, w pierwszej klasie liceum. A szlo mu tak, ze rzucil studia i od roku pracuje dla skandynawskiego bukmachera :soczek: Po raz kolejny wiec sprawdza sie zlota zasada "nie wazne co robisz, rob to dobrze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś taki dobry pokaz z parę wyników jak obstawiasz przed meczem zaraz będzie widać jakie masz umiejętności w te klocki

Oczywiście mogę pokazać moje typy :glaszcze:, ale to od jutra bo dzisiaj muszę od tego odpocząć. Tak jak Syhro powiedział, to jest gra dla ludzi z mocna psychiką. Dziennie jakoś mam od 3 do 6 meczy i wszystko postaram się pisać na forum.

P.S. Dzisiaj w nocy czystego zysku - 45 zł. Są oczywiście lepsze i gorsze dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście znam człowieka który od ponad dwóch lat wychodzi na bukmacherstwie średnio 1000 - 2000zł miesięcznie... i nie jest to traf szczęście... tylko umiejętności
Panowie ja bym tam nie planował zarabiać na bukmacherce lub pokerze jako główne albo podstawowe zródło dochodu...

Też bym nigdy nie postawił na bukmacherkę, jako jedyne źródło dochodu. Szczęście ma to do siebie, że kiedyś karta może się odwrócić i te kilkumiesięczne dochody można stracić nawet w jeden dzień.

Kiedyś grałem dużo, dziś sporadycznie i tylko dla rozrywki. Wolę pewniejsze źródła dochodów. :D

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z tym zgodzić bo pomimo, że można zarabiać na bukmacherstwie nie jest ono pewnym i stabilnym źródłem dochodu. Dzisiaj się wygrywa, jutro przegrywa. Nie można jednak zaprzeczyć temu, że są ludzie którzy na tym zarabiają i z tego żyją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem od dzisiaj będę umieszczał przez 2 tygodnie wszystkie swoje typy. Uważam, że PiO nie jest odpowiednim forum do tego, więc wszystko będę wkładać na inne forum:

link: https://www.bukmacherstwo.steer.pl/viewtopic.php?p=23#23

Zapraszam na stronę, mam nadzieję, że udowodnię przez ten czas swoje zarobki z bukmacherstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy google p[ozwoli dodać stronę promująca zakłady i pokera.

Przyznam szczerze żę jestem początkujący, zbudowałem taką niby stronę z pomysłem i postanowiłem na niej nie tyle cop zarobić to pokryć koszty...

dodałem 15 linków polecających pokerroomy.

Tematycznie strona jest też o pokerze.

I tak siedze trzeci dzień oczy mi puchną i zdałem sobie sprawe..siet!!!!!!!

to może być no legal...

to jeszcze przeżyje...

ale czy mam prawo się obawiać że mimo swoich wysiłków google albo inni powiedzą nie mojej stronie tylko dlatego że jest o pokerze i ma polecające linki do pokerromów

...........widze na własne zmęczone oczy że jest tego w google mnustwo więc nie odrzuci...chyba..??????????????????????????

>>>>>>>>>/?????????>??????>>>?

NO A SKORO WIDZE TO NIE MOGĄ MNIE NIE DODAĆ DO GOOGLE

więc czemu siedze trzeci dzień pykam "dodaj strone do google"

i piszą mi kongratulacje..

skoro wpisuje sobie w wyszukiwarce cały adres i wyskakuje mi tylko jesdno forum na którym jest moja strona jako link, a do jasnej ciasnej gdzie brezpośredni odnośnik??

JEŚLI KOMUŚ SIĘ NIE CHCAIŁO CZYTAĆ TO PYTAm

1) CZY GOOGLE DOPUSZCZA DO WYSZUKIWARKI STRONY PROMUJĄCE HAZARD

2) CZY MOŻNA TO ZROBIĆ NA PRZYSŁOWIOWEGO HAMA CZY TRZEBA WEJŚĆ OD KUCHNI?

1

11

21

1211

111221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś postawiłem kilka złotych na zestaw, w którym były dwa mecze po kursie 14.00. Ogólnie obstawiłem kilka spotkań na kuponie i do zgarnięcia było 8000 zł.

O dziwo wszystko mi wchodziło, nawet dwa remisy w koszykówce (w regulaminowym czasie gry). Do pełni szczęścia zabrakło awansu Czechów do finału poprzedniego Euro (stracili gola w 120 minucie).

I tak koło nosa poszło 8000.

Ale w pp Expekt bywało, że co miesiąc zgarniałem ponad 1000 zł. Trwało to ok. pół roku 2 lata temu. Teraz zaniedbałem trochę tą branżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności