Skocz do zawartości

Gołota wraca na ring!


Tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę nie wiemy dlaczego uciekł, boxem szczególnie w USA rządzą ludzie, którzy widzą kto jaką wygra walkę i którzy zarabiają kupę szmalu na zakładach.

Poza tym łatwo jest krytykować, ale nikt z tego forum nie chciałby stanąć z Tysonem w ringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale wiem na pewno że dużo osób z forum chciałoby stanąć w ringu z:

Larry'm Page'm i Sergeyem Brinem :) albo z Mattem ściemniaczem

dokopałoby się za te wszystkie filtry i piachy

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnie, świnie, świnie, świnie....

Najlepszy polski boxer.

Niewiem jak było wtedy kiedy zwiał i za co ale jak nie robi tego dla kasy to lepiej kupujcie reklamy na podeszwach butów Jeremi'ego.

A do Salety to go nie porównujcie!:)!:)!!

Saleta to cyrkowiec nie bokser.

Nie lubię/oglądam boksu. Dla mnie jest to jeden z głupszych sportów, świadome narażanie siebie i przeciwnika na utratę zdrowia lub życia. Niestety pieniądze rządzą na tym świecie.

No to gratuluję. Najlepiej całe życie spędzić na oglądaniu telewizji trwam.

Większość sportów ciszących się ogromną popularnością to sporty gdzie się naraża życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję. Najlepiej całe życie spędzić na oglądaniu telewizji trwam.
Warto czasami pomyśleć zanim się coś napisze, to nie boli.
Większość sportów ciszących się ogromną popularnością to sporty gdzie się naraża życie.
Najwięcej można na nich zarobić, nie mam na myśli zarobków sportowców.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP:Mogę postawić po walce [jeśli będzie taka możliwość ;)].

Irek: Gdyby ci ludzie nie walczyli na ringu to robiliby to np. na baletach. Zauważ, że są dyskoteki w których zawsze ktoś się napierdziel*, po prostu są ludzie którzy lubią to robić a jeśli im za to jeszcze płacą to są w swoim żywiole. To samo tyczy się każdego sportu, zawodnicy uprawiają go nie dla kasy ale z pasji, pomimo, że istnieje możliwość utraty zdrowia/życia.

Jeżdżę sobie dość szybko motorami a nogę sobie rozwaliłem na rowerze, więc różnie to bywa w życiu, nikt nie zna dnia i godziny, dlatego nie sądzę, że należy się bać uprawiać sportów extremalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ci ludzie nie walczyli na ringu to robiliby to np. na baletach.
Może na baletach biją się dlatego że napatrzyli się walk na ringu?
Zauważ, że są dyskoteki w których zawsze ktoś się napierdziel*
Nie moja wina że zawsze znajdzie się ktoś mało myślący/nieodpowiedzialny. Niestety zawsze znajdą się przy nich osoby popierające takie zachowanie.
po prostu są ludzie którzy lubią to robić
Co nie znaczy że mam ich za to chwalić i promować/popierać takie zachowania. Jeżeli znają tylko rozwiązania siłowe swoich problemów/zdenerwowania/potrzeb to świadczy wyłącznie o nich i jest to marne świadectwo.

[Edit]

Są ludzie którzy lubią krzywdzić innych (zabijać, gwałcić itp.), Powinniśmy im zorganizować zawody, kto będzie brutalniejszy ?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ci ludzie nie walczyli na ringu to robiliby to np. na baletach.

Może na baletach biją się dlatego że napatrzyli się walk na ringu?

Ludzie toczyli ze sobą walki o wiele wcześniej niż powstał box jako dyscyplina sportowa.

Jeżeli znają tylko rozwiązania siłowe swoich problemów/zdenerwowania/potrzeb to świadczy wyłącznie o nich i jest to marne świadectwo.
Mam wielu kolesi którzy znają tylko takie rozwiązania i nie powiem żeby były nieskuteczne ;) Czasami Irku dobrze jest komuś wpierdoli* niż chować urazę przez lata i tłumić w sobie agresje. Często jest tak, że nawet jeśli dojdzie do rękoczynów wśród kolegów to szybko następuje zgoda i nie ma niepotrzebnych napięć w grupie.

Oczywiście nie popieram gości, którzy idą na imprezę żeby się nawalać, ale dla niektórych to sposób na życie [patrz: kibole]. Tego nie zmienisz, dlatego lepiej żeby robili to co lubią na ringu z równym przeciwnikiem niż z kimś nie zainteresowanym takim sposobem argumentacji ;)

Po ile bilety

Myślę, że link na PR=6 styknie :]

Są ludzie którzy lubią krzywdzić innych (zabijać, gwałcić itp.), Powinniśmy im zorganizować zawody, kto będzie brutalniejszy ?

Uprawiałem box i kickboxing, kiedy przegrywałem sparing to nie czułem się skrzywdzony tylko zmotywowany do pracy nad sobą. Na prawdę Irku, box to taka sama rozrywka dla zawodnika jak i kibica. Zawodnik nie walczy dlatego, że mu za to płacą, tylko dlatego, że sam chce się zmierzyć z innym. To nie jest wykorzystywanie go przez sponsorów, tylko umożliwienie samorealizacji. Więc nie porównuj boxu do zabijania i gwałcenia, bo w boxie nie ma ofiar, jest tylko wygrany i przegrany na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności