Skocz do zawartości

Gołota wraca na ring!


Tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie toczyli ze sobą walki o wiele wcześniej niż powstał box jako dyscyplina sportowa.
Ludzie robili różne rzeczy, co nie znaczy że robią to nadal i powinni to robić.
Czasami Irku dobrze jest komuś wpierdoli* niż chować urazę przez lata i tłumić w sobie agresje.
Właśnie o tym pisałem, żadnego pomysłu na rozwiązanie inne niż siłowe. Niestety świadczy to o Tobie.
dlatego lepiej żeby robili to co lubią
Większość naszych zachowań jest w nas ukształtowana przez wychowanie i otoczenie. Więc można założyć że większość została tego nauczona poprzez promocję takiego stylu życia.
bo w boxie nie ma ofiar
To miał być żart ?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czasami Irku dobrze jest komuś wpierdoli* niż chować urazę przez lata i tłumić w sobie agresje.

Właśnie o tym pisałem, żadnego pomysłu na rozwiązanie inne niż siłowe. Niestety świadczy to o Tobie.

Nie wiem jak to się odbywało za Twoim czasów, ale za moich to wygląda mniej więcej tak:

Ktoś pojedzie Twoich rodziców podczas np. gry w piłę, podchodzisz do niego, popychasz, on robi to samo, dajesz wpierdo*, już nikt więcej nie wyzwie Twoich rodziców ;)

Jeśli masz jakiś inny równie skuteczny pomysł na intelektualne rozwiązanie tego problemu to słucham, chętnie skorzystam ;)

bo w boxie nie ma ofiar

To miał być żart ?

W Twoim przykładzie ofiarą była zgwałcona kobieta i trup, czyli osoby, które nie wybrały sobie takiego losu, natomiast w boxie, każdy liczy się z możliwością poniesienia strat na zdrowiu i z własnej woli na to się zgadza. W tym rozumieniu dla mnie boxer nie jest ofiarą, tylko kontuzjowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pojedzie Twoich rodziców podczas np. gry w piłę, podchodzisz do niego, popychasz, on robi to samo, dajesz wpierdo*
Samo zachowanie takiego kolesia jest wynikiem takiego nie innego zachowania społeczeństwa w jego otoczeniu. Jednak po ignorowaniu czegoś takiego dotarło by wreszcie do takiego idioty że jest to nieskuteczne i przestanie Cię denerwować. Zawsze możesz też podać go do sądu za takie zachowanie.
W Twoim przykładzie ofiarą była zgwałcona kobieta i trup, czyli osoby, które nie wybrały sobie takiego losu, natomiast w boxie, każdy liczy się z możliwością poniesienia strat na zdrowiu i z własnej woli na to się zgadza.
Masz rację. Tylko nie koniecznie jest to wola boksera, ale wynik takiego wychowania.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po ignorowaniu czegoś takiego dotarło by wreszcie do takiego idioty że jest to nieskuteczne i przestanie Cię denerwować. Zawsze możesz też podać go do sądu za takie zachowanie.

Chcesz pokonać chamstwo ignorancją? powodzenia ;) wielu już próbowało, teraz sam się z nich śmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności