Skocz do zawartości

Podsrony


Zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Sama budowa i funkcjonalnośc strony. Dodanie możliwości komentowania, oceniania... w ten sposób możesz również zwiększyć ilość podstron.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym, żeby każdy komentarz usera był oddzielną podstroną?

W sumie nigdzie takiego rozwiązania nie widziałem ale ilość podstron może wzrosnąć kilkukrotnie. Czy może będzie to traktowane jak dubel?

Mam stronkę z 500 filmami i napisałem skrypcik, że mogę robić listy tych filmów np. zapytanie

data/mal/10/1

Oznacza, że wyświetli pierwsze 10 filmów malejąco po dacie.

Czy waszym zdaniem warto takie listy podlinkować? Albo na stronie z data/mal/10/1 dac linki do data/mal/10/0, data/mal/10/2 i data/mal/9/1?

Co sądzicie? W sumie to każda z tych podstron będzie zawierała inne linki ale czy google nie uzna tego za duplicate? Spamerskie to nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym, żeby każdy komentarz usera był oddzielną podstroną?

W sumie nigdzie takiego rozwiązania nie widziałem ale ilość podstron może wzrosnąć kilkukrotnie. Czy może będzie to traktowane jak dubel?

No zakładając, że każdy komentarz będzie dość długi to może i by było warto, ale będziesz miał też komentarze po dwa słowa, a strona z takim "obszernym" conetenem prawdopodobnie wpadnie do suplementa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie wpadnie do suplementa.
jeśli wszystkie podstrony z komentarzami zostaną należycie podlinkowane to do suplementa nie wpadnie, można zrobić mapę wszystkich komentarzy
ale będziesz miał też komentarze po dwa słowa, a strona z takim "obszernym" conetenem

więc robisz tak że na górze strony jest cały news a na dole sam komentarz i masz już tekst :D

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czytam ten temat i hmm zrobiło się masło maślane (może ja jestem śpiący)

Czyli jak ktoś napisze wiersz doda go na stronie z zapleczem, a inni skopiują go do siebie to jest waszym zdaniem mniej wartościowy tekst?

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neon103 - no chyba tak tworzy się Duplicate Content...

@Stwor:

więc robisz tak że na górze strony jest cały news a na dole sam komentarz i masz już tekst ;)

No i robi się duplikat...

IMHO już lepiej zrobić po 5 komentarzy na stronę i już. Na górze tutuł i fragment newsa...

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności