Skocz do zawartości

Czy warto budować zaplecze na jednym IP


Meham

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie kwestia IP to dal googla sprawa marginalna, mozesz miec i 5000 domen/subdomen na 1 ip a i tak mozesz daleko zajść
No fajnie rozumiem - wchodzę na ftp i widzę (w moim wypadku) folder o nazwie mojastrona.pl Robię subdomeny i pojawiają się nowe foldery o nazwach stworzonych poddomen np.subdomena1.mojastrona.pl subdomena2.mojastrona.pl itd... ALE jak jest w przypadku serwerów na których subdomeny tworzone są w katalogu głównej strony - tzn. w katalogu domeny? Stworzenie subdomeny na takim serwerze wiąże się z tym że nie możemy zrobić katalogu o otej samej nazwie, jest to nie możliwe - nie mogą istnieć dwa katalogi w tym samym miejscu o tej samej nazwie, mało tego to badziejstwo działa jeszcze inaczej. Czy wpiszę adres stworzonej subdomeny subdomena1.moja strona.pl czy wpiszę mojastrona.pl/subdomena1/ - to jeden diabeł i tak działa i tak dział Tak mają firmy hostingowe które oferują nieograniczoną ilość subdomen - guzik prawda, nie dają ani jednej nabijają ludzi w butelkę, ale jak to się ma do opini z ramki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie kwestia IP to dal googla sprawa marginalna, mozesz miec i 5000 domen/subdomen na 1 ip a i tak mozesz daleko zajść:soczek:

Mam rozumiec ze pozycjonowales jakas domene za pomoca tylko i wylacznie linkow ze stron 'siedzacych' na tym samym IP ,z bardzo dobrymi efektami ? (oczywiscie nie chodzi mi o pozycjonowanie na fraze 'cieple kluski')

Bylbym wdzieczny za przyklad.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności