Skocz do zawartości

[prywata] Piwo - ankieta :)


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja wogole nie lubie piwa :)

Czasem, bardzo zadko (raz na 2-3 miesiace) wypije malego tyszczaka :) Rownie rzadko nawale sie 5 browcami na jakiejs imprezie czy w knajpie (2-3 razy w roku) :)

Wodki nie wypije juz nigdy w zyciu - nie lubie i juz, tequile czasem, szampana w sylwestra ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się trochę dziwię... inne piwko niż Pilsner Urquell mi nie podchodzi. Oczywiście mowa o piwach produkowanych w Polsce.

To polecam Ci jeszcze - Czarnków Noteckie, Czarnków Eire, Ciechanów Wyborne Niepasteryzowane, Kasztelan Niepasteryzowany, piwa z browarów: EDI, GAB, Na Jurze, Bartek, Boss Witnica, Żnin, Kormoran, Krajan, Staropolski Grudziądz, Jagiełło :) ... Oraz piwa z mikrobrowarów i inne regionalne. Zmienisz zdanie ;-) Oczywiście polecam też piwo domowe (jak masz kogoś znajomego kto robi), które jest najlepszym piwem jakie można sobie wymarzyć - bo oczywiście o bezsmakowych sikach z komercyjnych fabryk typu Carlsberg czy Heineken nie ma co gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wypełnianie ankiety.

Za kilka dni dane zostaną zebrane i przydadzą się kuzynce w jakiejś tam pracy.

Zainteresowanie mnie zadziwiło.. to pewnie przez tematykę ankiety :)

MM

PS.Są już znowu dostępne koszulki forum PiO ze swoim nickiem jakby ktoś chciał - link :)

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności