Skocz do zawartości

Czy będzie problemem wbicie się w TOP3


kalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W top 3 są strony do których prowadzi kilka do kilkunastu linków, mają zaindeksowane 1-15 podstron i mają NO-SEOFRIENDLY kod i wogóle. Część z nich stoi na republice, webparku itp. czyli wiele osób z tego może wywnioskować iż strony te są amatorskie (choć nie zawsze tak musi być, w tym przypadku właśnie tak jest).

Jak uważacie, czy będzie dużym problemem "wbić" się w te TOP 3? Czy ich wiek domeny daje im aż takie korzyści?

Aktualnie wiem czemu jestem za nimi. Po prostu zbyt krótko pozycjonuje żeby ich wyprzedzić. Choć już jestem na pierwszej stronie to teraz zatrzymałem się na 9 pozycji (wcześniej byłem już na 7, ale później spadek i do teraz cały czas na 9) i moja strona ani rusz. Czy mam przez to rozumieć, że strony nade mną są tak mocne że nie mogę ich wyprzedzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności