Skocz do zawartości

Wyniki komendy "site:xxx" w G


michalk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak sobie właśnie przeglądam indekscję moich stron z różnymi subdomenami i zaciekawiła mnie jedna rzecz.

Wpisując komendę

site:www.*.xxx.pl

wyskakuje mi wynik że zaindeksowano załóżmy 90 stron. Kiedy przejrzę każdą subdomenę z osobna i zliczę to wychodzi mi że więcej tzn.

site:www.sub1.xxx.pl+

site:www.sub2.xxx.pl+

site:www.sub3.xxx.pl+

site:www.sub4.xxx.pl=więcej niż 100 stron.

W sumie jakoś to rozumiem bo zakładam, że to jest jakieś przybliżenie, ale dlaczego kiedy przy innej domenie wpisuję

site:www.*.yyy.pl

to nie pokazuje mi zadnych zaindeksowanych domen. Wpisując znowu każdą sudbomenę okazuje się, że zaindeksowano około 59 stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm , chyba liczy sie efekt a nie liczby ?

Dla mnie nie jest ważne czy suma sie zgadza byle by w wynikach strona była tam gdzie powinna być :)

Podejrzewam ze samo google mogło by nie wiedzieć dlaczego tak jest ale zgadując można wysnuć teorie ze system

google jest wielowątkowy i różne procesy różnie liczą (np. w roznych odstępach czasu aktualizują dane) , posiadaja w danym momencie rózne dane i dlatego też wyniki są różne. Google musi stosować duże uproszczenia , przy takich ilościach danych

(np. jedno PIO = kilka tysięcy użytkowników , z czego duża cześś ma pewnie > miliona zaindeksowanych stron)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisując komendę

site:www.*.xxx.pl

wyskakuje mi wynik że zaindeksowano załóżmy 90 stron. Kiedy przejrzę każdą subdomenę z osobna i zliczę to wychodzi mi że więcej

przecież wpisując site:www.cośtam google nie włącza do wyników subdomen!

Jeśli chcesz miec ilość site razem z subdomenami to wpisz site:cośtam, bez www na początku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności