Skocz do zawartości

AntyFani Kaczyzmy, przeczytajcie ;)


Hellz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Niech ten filmik obrazujacy typowa IV RP moherowa bedzie moim komentarzem do tego, dlaczego wyjechalem z Polski...

A kogo obchodzi dlaczego uciekłeś? Jedź choćby na Kamczatkę.

ps. Po cholerę jeszcze tu jesteście? Wynocha z Polski, plujcie sobie z oddali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten filmik obrazujacy typowa IV RP moherowa bedzie moim komentarzem do tego, dlaczego wyjechalem z Polski...

To dlaczego się tutaj odzywasz? Uciekłeś, stchórzyłeś, poszedłeś na łatwiznę i jeszcze się chwalisz?

@kadzielawski,

jesteś ambiwalentny, PiS nie ma wpływu na prokuraturę, widać to choćby po sprawie z TK.

Karmi nie karmi, to wina Rządu, że Blida strzeliła sobie w łeb, bo bała się ? btw. To Ty pisałeś, że się boisz, widać też masz coś na sumieniu, black SEO? :)

"A tak w ogóle to chcesz mi powiedzieć.."

Dobra już dobra, nie czytaj między wersami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....poszedłeś na łatwiznę i jeszcze się chwalisz?

Chyba w zyciu o to chodzi by sobie ułatwiac a nie utrudniac.

Chłopak postąpił b. logicznie, nie wiem dlaczego sie go czepiacie.

Pozycjonowanie stron, skuteczna reklema internetowa poprzez pozycjonowanie stron.

Zapraszamy na skuteczne pozycjonowanie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie że w rządzie jest pare osób z NOP. a ich główne hasła to "Zagazowac pedałow" ,"Mieszańce precz z polski" ,"śmierć anarchistą i innym dewiantom" i inne takie hasła. Czy to dobrze światczy o naszym państwie jesteśmy jednym z najbardziej nietorelancyjnych krajów europy.

Nitolerancja = Faszyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....jesteśmy jednym z najbardziej nietorelancyjnych krajów europy.

Nitolerancja = Faszyzm

Zgadzam sie - patrzac ogolnie to Polska jest b. nietolerancyjnym krajem i nie chodzi tu tylko o nietolerancje wobec pedałów i lesbijek. Jeszcze nie dawno chociazby ludzie o ciemnej skorze mieli w polsce takze bardzo przeje****

Na pewno ten brak tolerancji to bardzo zła cecha... ale mysle ze mentalnosc polaków zaczyna sie powoli zmieniac na plus.

Pozycjonowanie stron, skuteczna reklema internetowa poprzez pozycjonowanie stron.

Zapraszamy na skuteczne pozycjonowanie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi dlaczego uciekłeś? Jedź choćby na Kamczatkę.

Wcale nie pluje z oddali...zycze tylko kazdemu, zeby swobodnie mogl wypowiedziec to, co mysli (w granicach prawa, rzecz jasna), zeby nie musial sie wstydzic Polski...

Ja sie wstydze, wstydze ze jestem Polakiem, gdy przyjezdzam do Polski w odwiedziny i widze te wszystkie babcie i nie-babcie wychodzace z kosciola a potem plujace wokol jadem, to jest strasznie przykro...A najbardziej to jest wstyd przyjechac ze znajomymi z Niemiec czy Anglii, bo przyjezdzajac z nimi do polski czuje sie, jakbym wchodzil do jakiegos skansenu, w ktorym czas cofnal sie o kila wiekow, do skansenu, w ktorym pali sie czarownice, w ktorym ludziom sie wmawia, ze nie wolno na glos na ulicy powiedziec slowa ORGAZM, SEKS, PIERSI, PENIS, bo sie ze wstydu czerwienia, jakby tych slow nie znali, tych rzeczy nie posiadali, seksu nie uprawiali, ale jednoczesnie ci sami ludzie klna wokolo ile popadnie, w autobusach smierdzi od ochlejow ciagle bedacych na gazie(tu sie tyczy nie tylko Polski)....taka jest Polska, a najgorsze jest jeszcze to, ze za granica do mediow nie przedostaje sie obraz Polski rozwijajacej sie, z ktorej moglbym byc dumny, ale wlasnie wszystkie te wpadki z wladza na czele...w europie inwestuje sie w wysokie technologie, a w Polsce w...koscioly, kaplice, figurki JPII i falszywa moralnosc. Niedlugo internet bedzie pod nadzorem i rozne fora. Nie chce wolnosci totalnej, nie chodzi o to, by bluznic, opluwac drugiego w imie tego, ze jest swoboda wypowiedzi, ale w Polsce nie ma w tej chwii zadnej wolnosci mysli...niestety, lepiej na razie nie bedzie...ludziom, ktorzy wyjechali z polski powoli otwieraja sie umysly, widza, ze ludzie sa kolorowi w kazdym przejawie zycia, ze sa inni i tak czy siak, musza to akceptowac bo inaczej beda zyc w getcie. Mam nadzieje, ze ta fala emigracji, zwlasza ludzie mlodzi, ktorzy kiedys wroca do Polski, ze zmienia Polske w kraj taki, jakim na przyklad jest Hiszpania pod obecnymi rzadami Zapatero...zycze tego z calego serca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gó**o o tym wiecie. TVN poda przedruk jakiegoś niemieckiego szmatławca i już wam, ku**a, ciasno w Polsce. (Jimmi mnie za te przekleństwa wy*******i z forum i dobrze, tym razem nie wrócę, bo nie ma po co).

Codziennie widzę babcie wychodzące z Kościoła i jeszcze nigdy nie zauważyłam by na kogoś pluły. Widzisz to co ci media podadzą i kłamiesz bo ci wygodnie. Stolec też każdy wali, ale nie każdy musi o tym gadać z przyjaciółmi, a w autobusach śmierdzi bo to, ku**a, ludzie się nie myją, a nie rząd wodę zakręcił.

Jesteście bandą leniwych, nieudolnych popaprańców, powtarzających tylko jak papugi co wam onet, gazeta, tvn i matt cutts wbiją do pustych łbów. Nie potraficie się zdobyć na wolne myślenie, odważyć formułować własnych wniosków, atakujecie tylko stadnie, beż żadnej merytoryki, najlepiej zza granicy bo bezpiecznie, sztuka dla sztuki. Prym wśród was wiodą błazny z tysiącami bezwartościowych postów i kołki wklejające cudze linki. Im jesteście w stanie wylizać kakę w każdej pozycji.

Jedyne co was czeka na zachodzie z takim podejściem to zmywak (i to jak będziecie mieli farta). Brak wam jaj do biznesu, cierpliwości, pracowitości, nawet elementarnej wiedzy z zakresu ortografii - to za was ktoś ma wszystko zbudować, a wy sobie poplujecie.

sp********ć z mojego kraju, a na starość nie wracać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności