Skocz do zawartości

AntyFani Kaczyzmy, przeczytajcie ;)


Hellz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pomagali to nie miałeś stałych dochodów które by wystarczyły na utrzymanie Ciebie i żony, więc jak chciałeś SAM utrzymać jeszcze dziecko?
Skończ ten temat zanim zaczniesz wypisywać jeszcze większe głupoty.
Spox, wg mnie problemem społeczeństwa są zbyt duże oczekiwania wobec państwa. Myślą że jak płacą to coś im się należy, a to g. prawda.
Rząd jest dla ludzi! Płacimy na nich (dajemy i pracę, są naszymi pracownikami) i wymagamy od nich rzetelnego wykonywania swoich obowiązków. Nie chodzi o dawanie ludziom pieniędzy ze wspólnej kasy, lecz o tworzenie przez nich możliwości zarabiania tych pieniędzy.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Skończ ten temat zanim zaczniesz wypisywać jeszcze większe głupoty.
Co jest głupotą?

Chyba to że nie posiadając pieniędzy na utrzymanie siebie staram się powiększać rodzinę. Rozumiem że każdy chce mieć dziecko ale trzeba jeszcze mu zapewnić odpowiedni standard życia.

Rząd jest dla ludzi!

Rząd jest po to by reprezentował nas na arenie międzynarodowej.

Rząd jest po to by zapewniał bezpieczeństwo państwu.

Rząd jest po to by zachęcał inwestorów.

Ja niczego więcej od niego nie wymagam. Renty inwalidzkie(itp) może tylko wypłacać osobom które się urodziły z jakąś niepełnosprawnością, lub stały się takie pracując na rzecz państwa.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zacząć od mniejszego dawania a nie brania, niestety większościowy elektorat tego nie rozumie, nie rozumie że do zmian potrzeba czasu i wyżeczeń. Polacy są zbytnio przyzwyczajeni do ideałów komunistycznych.

Daj mniej, to do Twoich drzwi zapuka najpierw listonosz z pismem z us że dałeś za mało, później komornik...

Większościowy elektorat (ten, który wybrał to co teraz nam miłościwie panuje) nie rozumie kilku innych rzeczy oprócz potrzeby czasu i wyrzeczeń

I, UWAGA, to nie są ideały komunistyczne - my nie chcemy brać za darmo - nie chcemy żeby od nas brano za darmo.

W demokracji jest tak że to ludzie mogą zmienić państwo, ale tylko w wypadku gdy zrobią więcej niż:

* Postawienie znaczka na karcie wyborczej.

* Narzekania na forum.

* Narzekania w ogóle...

Nie, mój drogi MMP - klasa polityczna jest ciągle ta sama od kilkunastu lat - nie zauważyłeś? Przejrzyj sobie listy osłów na sejm 1 i 2 kadencji.

ze środków zusu wydale 40 nowych baniek na dokończenie kościoła.

Jeśli chodzi o ŚOB to KK nie przyjoł ani grosza od RP, bo nie mógł.

https://serwisy.gazeta.pl/metro/1,75931,3951273.html - łooo, zobacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)
Nie, mój drogi MMP - klasa polityczna jest ciągle ta sama od kilkunastu lat - nie zauważyłeś? Przejrzyj sobie listy osłów na sejm 1 i 2 kadencji.

Ja nie mówię że masz startować na posła, prezydenta, ale ruszyć du**ę i znacząc pomagać swojemu regionowi. Tak to wygląda w Aglomeracji Śląskiej.

Daj mniej, to do Twoich drzwi zapuka najpierw listonosz z pismem z us że dałeś za mało, później komornik...

Ja mówię że państwo ma mniej dawać ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest głupotą?
Sugerowanie komuś że jest nieodpowiedzialny nie znając wszystkich przesłanek które kierowały nim przy podejmowaniu decyzji.

Mogą być miliony powodów podjęcia decyzji i miliony powodów na znalezienie się w sytuacji uniemożliwiającej realizację swoich planów.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie komuś że jest nieodpowiedzialny nie znając wszystkich przesłanek które kierowały nim przy podejmowaniu decyzji.

Mogą być miliony powodów podjęcia decyzji i miliony powodów na znalezienie się w sytuacji uniemożliwiającej realizację swoich planów.

W takim wypadku nie mógłbym się wypowiadać na żaden temat nie znając życiorysu osoby, historii jego rodu i jego myśli. To chyba trochę za dużo? Jeżeli ktoś nie poda wystarczająco dużo szczegółów to zawszę musimy się domyślać.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że masz startować na posła, prezydenta, ale ruszyć du**ę i znacząc pomagać swojemu regionowi. Tak to wygląda w Aglomeracji Śląskiej.

Toście się narobili :>

Dlaczego mam pomagać regionowi, skoro gromada darmozjadów siedzi w sejmie i trwoni pieniądze, które mogłyby być przeznaczone na samorząd? - to oni generują niepotrzebne koszty i podejmują bzdurne decyzje - ci sami ludzie, te same debilne pomysły - wystartuje ktoś nowy, to go i tak nie wybiorą, bo ponad 50% spoleczenstwa jest za albo starą prawicą, albo starą lewicą - to właśnie te dziady i babki moherowe ludzie z wypranymi mózgami przez TV i radia innych maści.

Nadal nie rozumiem dlaczego przez bandę pierników z otępieniem starczym wszyscy mamy mieć do tyłu.

Ja mówię że państwo ma mniej dawać ;)

a brać dalej tyle samo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku nie mógłbym się wypowiadać na żaden temat nie znając życiorysu osoby, historii jego rodu i jego myśli.
Właśnie o to chodzi, po co masz pisać o kimś nie znając go?

Nie mam zamiaru Cię przekonywać, chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na to co piszesz.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam pomagać regionowi, skoro gromada darmozjadów siedzi w sejmie i trwoni pieniądze, które mogłyby być przeznaczone na samorząd?
Po to by było lepiej, skoro widzisz że idioci na górze robią coś źle to rób żeby było lepiej. Nie mówię o dużych rzeczach.

Np. narzekasz na bród na ulicy to dlaczego sam nie wyrzucasz do kosza, nie upomnisz kogoś kto rzuca niedopałek na ulicę?

a brać dalej tyle samo? biggrin.gif

Po jakimś czasie to się wszystko zrównoważy. Ale trzeba być cierpliwym, bardziej niż w pozycjonowaniu :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anarchia jest bardziej skomplikowaną formą niż Ci się wydaje - quote z wikipedii: 'Jednocześnie każdy członek społeczeństwa opartego o anarchię żyje tak, by nie naruszać praw innych ludzi.' w miarę potrzeb społeczności mogą przecież powstawać struktury dbające o bezpieczeństwo, ale oparte na społeczeństwie, a nie na aparacie państwowym

Hej, to przecież na tym polega demokracja, z definicji.

Wiesz co to konstytucja, prawa mniejszości?
Prawa mniejszości, czyli Ci innego wyznania to osobny naród?

https://serwisy.gazeta.pl/metro/1,75931,3951273.html

"2007-02-28, ostatnia aktualizacja 2007-02-28 00:09"

ale mnie rozbawila informacja o gieldzie. juz sobie wyobrazam mieszkancow gnojna, klopotu, nowej wsi, czy chociazby nawet miejscowosci typu inowroclaw, ktorzy graja na gieldzie i inwestuja w fundusze.

dobre. gratuluje poczucia humoru.

Jako człowiek stojący po drugiej stronie przeglądarki, powinieneś wiedzieć, że nie należy zbytnio obrażać swego IQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to by było lepiej, skoro widzisz że idioci na górze robią coś źle to rób żeby było lepiej. Nie mówię o dużych rzeczach.

Np. narzekasz na bród na ulicy to dlaczego sam nie wyrzucasz do kosza, nie upomnisz kogoś kto rzuca niedopałek na ulicę?

No właśnie wyrzucam do kosza; czasami przechodzę po 50-100m ze smieciem w reku zeby go wyrzucic do kosza - to znaczy ze wyplywam na polepszenie się sytuacji w państwie?

Po jakimś czasie to się wszystko zrównoważy. Ale trzeba być cierpliwym, bardziej niż w pozycjonowaniu :)

ehe, a benzyna będzie tańsza...

Hej, to przecież na tym polega demokracja, z definicji.

Z definicji na tym też polega komunizm

Prawa mniejszości, czyli Ci innego wyznania to osobny naród?

https://serwisy.gazeta.pl/metro/1,75931,3951273.html

"2007-02-28, ostatnia aktualizacja 2007-02-28 00:09"

Ad1: w tym kraju tak

Ad2: bo to były wydatki w budżecie na 2007 rok - nastał rok, kasę przekazali, sprawa ucichła.

https://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3875466.html i dalej - jak można obejść polskie prawo i jednak wydać kasę na czarnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katecheta - to praca a katolików jest w naszym (demokratycznym, czemu próbujesz zaprzeczyć?) kraju blisko 80%, musisz się dostosować.

80% katolików ?? :)

Zróbmy referendum i zapytajmy ludzi czy mają ochotę utrzymywać kler i niech będzie tak jak w niemczech, katolicy płacą dodatkowy podatek na kościół a państwo się nie dokłada i wtedy stawiam że będzie w polsce max 15 % katolików. Do tego ci sami katolicy są za karą śmierci i aborcją w dotychczasowym wymiarze. Ciekawy kraj katolicki.

Do tego napisałeś zdanie bardzo dla katolików oczywiste "musisz się dostować", nawet gdyby w polsce było 99% katalików to ten jeden procent powinno państwo uszanować tym bardziej że konstytucja wyrażnie mówi o roli kościoła i wyznań w kraju.

Poprostu kler powinni utrzymywać sami wierzący choć nie wiem czy by wam się to udało bo jest mocno rospasany a te pieniądze które dotychczas szły na KK powinny iść choćby na szpitale które szybko pozbyły by się długów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 lata temu bez zająknięcia popierałem podobne akcje, podpisywałem się gdzie się da itp.

W tym momencie po przeglądnięciu strony o zgrozo pomyślałem:

"e... lepiej się nie wychylać, mogą z tego być problemy"

Mam to samo, kiedyś śmiało wyrażałem swoje poglądy teraz... bunkier :)

Smutne to, ale i dające do myślenia.

Co ONI z NAMI zrobili?

a tak przy okazji, ta Pani ma racje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% katolików ?? rotfl.gif

Zróbmy referendum i zapytajmy ludzi

Nie zapędzaj się, definiowanie się jako katolika a referendum to różne rzeczy.
a te pieniądze które dotychczas szły na KK powinny iść choćby na szpitale które szybko pozbyły by się długów.

O jakich Ty pieniądzach piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności