Skocz do zawartości

Audycja 6 czerwca 2007 godz. 20.00


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

heh dziiury w dziurze :P mam nie szukać.

MMP właśnie mi napisał że to będzie córka. A na poważnie to po tym jego video apelu na fotka.pl może być wiecej potomstwa a tyle kodów nie posiadam ;).

To ja dam KOD na refleks - kto pierwszy ten lepszy

Z3YEI8FJCW4WCE2I

Oczywiście osoba która dostała już KOD nie uzyje go na tym samym koncie w boksach.

Wiec ciekaw jestem kto :drink: go wpisze tam jako pierwszy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
MMP to ambitny chłopak, więc spozycjonuje jak należy.
:-)
A na poważnie to po tym jego video apelu na fotka.pl może być wiecej potomstwa a tyle kodów nie posiadam smile.gif.

E, coś Ty znowu wymyślił?

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ile miałeś ? wczesniej tez 200 ? a uzyles innego kodu na tym koncie wczesniej ?

No i moze ktos juz uzył przed tobą skoro nie zadziałał - był na refleks.

Bo nie wiem czy ci dodało czy nie dodało :) z tego kodu - ale komus napewno doda.

Nie no Szook, na tym koncie mam tam jeszcze jakieś 70 pkt i nigdy na tym koncie kuponów nie było.

Wydaje się, że byłem pierwszy :) bo pokazał się cytowany komunikat.

Jak raz jeszcze wpisałem to pokazał się inny komunikat, że ktoś już

wcześniej wykorzystał ten kupon :) - no może za dużo osób za jednym zamachem próbowało i system zgłupł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zachcialo mi się długich weekendów zamiastem. Mam nadzieję, że kodów faktycznie wystarczy i dla mnie.

Poproszę jednego koda. Już posyłam emila.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli miales 70 a pokazalo ze masz 200 tak ale faktycznie nie doładowało. Moze faktycznie zgupiał smile.gif a może masz tylko jakoś tylko pokazuje inaczej.

Mam 70 cały czas, wyświetlił się komunikat z przyciskiem (otrzymałem wiadomość) wciskam i ble ble dziekjemy... a na koncie ciągle 70 :) - nie drążmy tematu, szkoda tylko bo chciałem na tym koncie doładować ten który przysłałeś a teraz nie wiem czy mi zaskoczy na tym koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak zliczyć wszystkie dzieći MMP to na pewno zabrakłoby kodów :)

Bonusy bonusami, a gdzie można posłuchać wczorajszej audycji? :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności